Keystone logo
University of Pennsylvania Annenberg

University of Pennsylvania Annenberg

University of Pennsylvania Annenberg

Úvod

Annenbergova škola produkuje výzkum, který podporuje porozumění veřejné a soukromé komunikaci. Škola vzdělává doktorandy v teoriích, podstatě a metodách komunikačního výzkumu a poskytuje vysokoškolákům prvotřídní výuku svobodných umění prostřednictvím komunikačního oboru.

Annenberg School for Communication na University of Pennsylvania kombinuje intimitu vysoce selektivních postgraduálních a vysokoškolských programů s dynamikou, zdroji a personálem významného výzkumného ústavu. Studenti Annenbergu, kteří jsou součástí jedné z předních světových výzkumných univerzit a světových měst, mohou sledovat své výzkumné zájmy prakticky na jakékoli akademické křižovatce, kterou si vyberou. Vliv digitálních sítí na skupinové aktivity ve velkém, dopad zpráv o zdraví a mediálního obsahu na rozhodování v oblasti zdravotní péče a aspekty vzájemně propojených sociálních, ekonomických a technologických systémů v každodenním životě jsou jen některé z vícevrstvých a propojené oblasti výzkumu nalezené mezi Annenbergovou fakultou, výzkumníky a studenty.

S kolegiálním dosahem, který pokrývá kontinenty, dnes Annenberg představuje soutok odborných znalostí hostujících vědců a odborníků z praxe a poskytuje studentům Annenbergu příležitost formálně i neformálně komunikovat s těmi nejzajímavějšími intelektuálními talenty na světě.

Místa

  • Philadelphia

    Walnut Street, 19104, Philadelphia

    Otázky