Keystone logo
University of Pretoria, Gordon Institute of Business

University of Pretoria, Gordon Institute of Business

University of Pretoria, Gordon Institute of Business

Úvod

Na GIBS máte jistotu zkušeností na obchodní škole, která zahrnuje technologie a narušení a zároveň neustále hledá způsoby humanizace a připojení k novému digitálnímu světu práce.

Jako podnikatelská instituce s hlubokými kontakty s africkým kontinentem se GIBS od svého založení v roce 2000 dramaticky změnila. Obchodní škola University of Pretoria, založená na základě významného dotace podnikatele a filantropa Sira Donalda Gordona, se vyvinula z podnikání škola podnikání, za založení děkana profesora Nicka Binedella, do prvotřídní africké instituce a výzkumného centra pod bývalou děkankou profesorkou Nicolou Kleyn.

GIBS, která je již dlouho považována za obchodní školu s bezvadnými mezinárodními pověřeními, nyní vede mezi svými globálními vrstevníky díky progresivnímu zaměření na kvalitní kombinované učení spojené se závazkem smysluplné zkušenosti.

Základem našeho přístupu je náš závazek k celoživotnímu učení, oddanost vysoce kvalitním a inovativním výukovým metodám, snaha o etické a udržitelné hodnoty a výhled do budoucnosti na podnikání a jeho roli ve světě. Přístup k místním a mezinárodním fakultám zajišťuje, že vaše zkušenost s GIBS je globálně relevantní, a otevírá dveře oceňovaným globálním sítím.

Místa

  • Sandton

    26 Melville Rd, Illovo, Johannesburg, 2196, 2057, Sandton

    Otázky