Keystone logo
University of Tennessee - Space Institute

University of Tennessee - Space Institute

University of Tennessee - Space Institute

Úvod

The University of Tennessee Space Institute (UTSI) je postgraduální vzdělávací a výzkumná instituce se sídlem ve středním Tennessee v sousedství amerického Air Force Arnold Engineering Development Complex. UTSI byla založena v roce 1964 jako součást The University of Tennessee a stala se mezinárodně uznávanou institucí pro postgraduální studium a výzkum v inženýrství, fyzice, matematice a leteckých systémech a významně přispěla na místní, státní, národní a globální úrovni. .

Mise

UTSI soustavně demonstruje kulturu excelence v postgraduálním vzdělávání a sponzorovaném výzkumu s cílem posouvat nejmodernější vědy o integrovaných leteckých testech, které přidávají hodnotu pro úspěch našich zúčastněných stran.

Vidění

Být vedoucí univerzitou v integrovaných leteckých testovacích vědách.

Naši absolventi

Přes 2000 postgraduálních titulů — včetně více než 250 doktorátů — bylo uděleno prostřednictvím UTSI, velký počet z nich Tennesseanům. Po léta sloužila UTSI průmyslu Tennessee tím, že nabízí mimoškolní studijní program Master of Science (MS) v oboru Engineering Management (průmyslové inženýrství) v průmyslových lokalitách. Máme mnoho význačných absolventů, z nichž někteří dosáhli národní slávy jako astronauti, prezidenti společností, hlavní vědci, manažeři inženýrství a renomovaní učenci a vědci. Mnoho našich absolventů zastává vysoké pozice v průmyslu, vládě a na univerzitách nejen ve Spojených státech, ale i v jiných zemích.

Akreditace

University of Tennessee, Knoxville je akreditována organizací Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC). Studenti, kteří získávají postgraduální tituly a certifikáty v oborech nabízených vesmírným institutem University of Tennessee, jsou absolventy University of Tennessee, Knoxville, která je nepřetržitě akreditována SACSCOC od roku 1897 a je oprávněna udělovat bakalářský, magisterský a doktorský titul. Kontaktujte Komisi pro vysoké školy na čísle 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 nebo zavolejte na číslo 404-679-4500 s dotazy ohledně akreditace University of Tennessee, Knoxville.

Vlastnosti kampusu

The University of Tennessee Space Institute zaujímá 365akrový zalesněný kampus vedle Woods Reservoir v klidném prostředí, které je ideální pro studenty a výzkumníky. V komplexu hlavní budovy, který za svůj design získal několik architektonických ocenění, jsou umístěny učebny, konferenční místnosti a administrativní, fakultní a postgraduální studentské kanceláře. Součástí komplexu je také vědecká knihovna a dvanáct dalších budov určených především pro laboratorní práce. Vezměte prosím na vědomí, že během této doby neprovádíme rezervace do plné kapacity z důvodu stále platných omezení COVID.

Venkovní zelený prostor

Pro vaše venkovní setkání lze rezervovat zelené plochy v kampusu. Je to skvělý prostor pro budování týmu a vedení, vědecké tábory, setkání, recepce, svatby a další. Tento pokoj se nachází ve spodním patře hlavní akademické budovy a je bezbariérový a má krásný výhled na jezero. Vybavení zahrnuje audiovizi, výsuvnou obrazovku, bílou tabuli, Wi-Fi, přilehlou kuchyň a terasu.
Kapacita: 30 míst.

Lobby

Prostorná lobby s nebetyčnými okny s výhledem na jezero pojme formální i neformální akce. Ideální pro recepce, pracovní a technologické veletrhy atd. Mezi funkce patří audiovizuální schopnosti.
Kapacita: 100 stání.

Počítačové učebně

Disponujeme počítačovou učebnou vybavenou audiovizuální technikou, videokonferencemi, nástěnnou suchou mazací tabulí/promítacím plátnem a přístupem k jednotlivým počítačům.
Kapacita: 16 míst.

"Výhled"

Současný prostor má stěnu oken s výhledem na Woods Reservoir. Vybavení zahrnuje velkoplošnou televizi pro prezentace, ozvučení, Wi-Fi a bezdrátový mikrofon. Balkon s výhledem na jezero.
Kapacita: 180 sedících, 200 stojících.

Catering „The View“ Od jednoduché přestávky na kávu až po elegantní akci jsou stravovací služby Space Institute Dining Services snadno dostupné pro vaše potřeby v oblasti stravování. Služby zahrnují snídani, brunch, oběd nebo večeři a uspokojí všechny potřeby stravovacích služeb od neformálních lahůdek pro nejmenší skupinu až po kompletní večeře pro 150. Nabízíme širokou nabídku příležitostných i formálních možností stravování. Patří mezi ně krabičková jídla, bufety ve stylu bufetu a výběr na talíře, který lze podávat v areálu.

Dolní konferenční místnost

Pusťte se do práce v tomto velkém funkčním konferenčním prostoru umístěném v hlavní budově kampusu. V místnosti jsou konferenční stolky, židle, digitální projekční systém, nástěnné promítací plátno, bezdrátový mikrofon, nástěnná suchá mazací tabule a Wi-Fi.
Kapacita: 52 sedících a 70 stojících.

Auditorium

Postupně vyvýšené sezení v divadelním stylu a široké pódium poskytují pohodlné místo pro představení a řečníky. V místnosti je profesionální osvětlení a ozvučení, bezdrátový mikrofon a digitální projekční systém s velkoplošnou obrazovkou.
Kapacita: 528 divadelních míst v hlavním patře a 148 na balkóně.

Jacobs konferenční místnost

Potřebujete více místa nebo více oddělených místností? Disponujeme malým funkčním jednacím prostorem vybaveným audiovizuální technikou, videokonferencemi, konferenčním stolem, židlemi, digitálními projekčními systémy, Tandberg a tabulemi.
Kapacita: 12 – 22 míst v závislosti na místnosti

Podpora Arnold Engineering Development Center

V souladu se svým posláním UTSI podporuje Arnold Engineering Development Center (AEDC) při udržování „nejmodernějších“ odborných znalostí jak v technických, tak v manažerských řadách. Asi 500 zaměstnanců AEDC získalo v Institutu postgraduální tituly, včetně 40 doktorátů. Kromě toho se tisíce lidí zúčastnilo programů dalšího vzdělávání nabízených UTSI. Fakulta a studenti spolupracovali s pracovníky AEDC na různých projektech výzkumu a vývoje technologií. Vedení AEDC často uznalo, že podpora vzdělávání UTSI je pro AEDC zásadní při plnění její národní mise pro ministerstvo obrany, NASA a letecký průmysl.

  Přijímací řízení

  Stipendia a financování

  Finanční pomoc

  Studenti navštěvující University of Tennessee Space Institute (UTSI) mají přístup k několika typům finanční pomoci. Ceny se udělují především studentům prezenčního studia a většina z nich je založena spíše na akademických zásluhách než na prokázané potřebě. Ačkoli neexistují žádné termíny pro podávání žádostí o asistentství/stipendium, ceny budou uděleny, jakmile budou k dispozici příležitosti. Včasné předložení tedy zvyšuje šanci studenta na obdržení nabídky. Přihlášku lze vyplnit při podání žádosti o přijetí do kampusu UTSI online nebo můžete požádat o přihlášku.

  Asistenti pro postgraduální výzkum

  Research Assistantships (GRA) jsou k dispozici kvalifikovaným studentům v oboru strojírenství a aplikované fyziky, aby se zapojili do náročného výzkumu a akademické práce vedoucí k získání postgraduálních titulů a zároveň získali odměnu za provádění výzkumných služeb, které přispívají k jejich diplomové nebo disertační práci. Protože UTSI nabízí pouze programy na postgraduální úrovni, asistenti pedagogů nejsou k dispozici. Asistentské pobyty jsou nejčastěji udělovány příchozím studentům na plný úvazek, a to jak americkým, tak mezinárodním. Počáteční ceny se udělují na období 12 měsíců a mohou být obnoveny na základě uspokojivého pokroku směrem k cílům diplomu a výzkumné práce a dostupnosti finančních prostředků. Studentům navštěvujícím UTSI bez asistentského pobytu může být udělena kdykoli během akademického roku, pokud člen fakulty takovou akci podpoří a jsou k dispozici finanční prostředky.

  12měsíční počáteční výzkumná asistentská schůzka poskytuje školné, udržovací poplatek, zdravotní pojištění a stipendium.

  Žadatelé musí poskytnout skóre GRE (pouze obecný test), ačkoli nejsou vyžadovány žádné minimální skóre a tři doporučující dopisy pro výzkumné asistenty. Normálně budou studenti potřebovat CUM GPA alespoň 3,2 na stupnici 4,0, aby byli konkurenceschopní o cenu při vstupu.

  (Termín: Žádný termín, ale studentům důrazně doporučujeme, aby se přihlásili co nejdříve)

  Stipendia/stipendia

  Místní společenstva

  Bylo založeno několik nadací na počest jednotlivců, kteří jedinečným způsobem přispěli k vesmírnému institutu. Tato stipendia v rozsahu až 3 000 $ ročně jsou udělována zvláště vynikajícím studentům z USA a používají se k doplnění asistentských pobytů nebo ocenění za stipendia. Aktuálně udělovaná stipendia zahrnují stipendium Art a Helen Mason, International Test and Evaluation Fellowship, Morris L. Simon Fellowship, Thomas Jefferson Fellowship, Jordan G. Ennis Fellowship, William R. Carter Fellowship, Lloyd W. Crawford Fellowship, Creation per Sapientia Revelata Fellowship, a stipendium JB Dickse.

  (Uzávěrka: Automaticky se berou v úvahu žadatelé o asistentský pobyt nebo stipendia obdržená do 15. února na příští podzimní období. Počáteční ceny se obvykle udělují v březnu.)

  Online stipendium pro nedostatečně zastoupené skupiny rasových/etnických menšin v USA

  Pro podporu diverzity a začlenění mezi inženýrské pracovní síly a studentský sbor University of Tennessee je k dispozici financování kvalifikovaným studentům z nedostatečně zastoupených amerických rasových/etnických menšin.

  Způsobilost

  Aby byl žadatel způsobilý, musí být:

  1. Přijatý postgraduální student ve studijních nebo certifikačních programech průmyslového a systémového inženýrství, leteckého inženýrství nebo strojního inženýrství na UTK
  2. Občan USA s přednostním bydlištěm ve státě Tennessee
  3. Schopný prokázat motivaci a schopnost uspět v postgraduálním inženýrství na základě akademického záznamu, písemné eseje a tří doporučujících dopisů

  Finanční podpora

  Finanční podpora je poskytována studentům v těchto možnostech:

  1. Online/Distance Minority Fellowship – (plné školné a poplatky plus podpora knih)

  Toto stipendium je určeno pro studenty online/dálkového magisterského studia, kteří potřebují začít nebo pokračovat v pracovní kariéře na plný úvazek. Studenti dostávají plné školné a poplatky plus podporu na knihy. Očekává se, že studenti absolvují 3-9 kreditních hodin za semestr.

  1. Menšinové stipendium na částečný úvazek (poloviční školné a poplatky)

  Part-time Minority Fellowship je pro studenty magisterského studia, kteří mohou poskytnout část své vlastní finanční podpory na školné, poplatky a knihy, ale potřebují flexibilitu, aby mohli navštěvovat postgraduální školu na částečný úvazek.

  (Termín: Žádný termín, ale je k dispozici omezený počet stipendií.)

  Studentské půjčky

  Studentské půjčky spravuje Financial Aid Office na UT Knoxville. FAFSA lze podat elektronicky. Odesláním FAFSA do Federal Student Aid Programs začíná proces získání Staffordovy, Supplemental, Perkins a/nebo Plus půjčky. V případě nouze může být k dispozici i omezená půjčka. Studenti musí být přijati jako uchazeči o studium a zapsáni minimálně šest semestrálních hodin, aby měli nárok na studentskou půjčku.

  English Language Requirements

  Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

  Místa

  • B H Goethert Parkway,411, 37388, Tullahoma

  Otázky