Keystone logo
University of Tennessee - Space Institute

University of Tennessee - Space Institute

University of Tennessee - Space Institute

Úvod

The University of Tennessee Space Institute (UTSI) je postgraduální vzdělávací a výzkumná instituce se sídlem ve středním Tennessee v sousedství amerického Air Force Arnold Engineering Development Complex. UTSI byla založena v roce 1964 jako součást The University of Tennessee a stala se mezinárodně uznávanou institucí pro postgraduální studium a výzkum v inženýrství, fyzice, matematice a leteckých systémech a významně přispěla na místní, státní, národní a globální úrovni. .

Mise

UTSI soustavně demonstruje kulturu excelence v postgraduálním vzdělávání a sponzorovaném výzkumu s cílem posouvat nejmodernější vědy o integrovaných leteckých testech, které přidávají hodnotu pro úspěch našich zúčastněných stran.

Vidění

Být vedoucí univerzitou v integrovaných leteckých testovacích vědách.

Naši absolventi

Přes 2000 postgraduálních titulů — včetně více než 250 doktorátů — bylo uděleno prostřednictvím UTSI, velký počet z nich Tennesseanům. Po léta sloužila UTSI průmyslu Tennessee tím, že nabízí mimoškolní studijní program Master of Science (MS) v oboru Engineering Management (průmyslové inženýrství) v průmyslových lokalitách. Máme mnoho význačných absolventů, z nichž někteří dosáhli národní slávy jako astronauti, prezidenti společností, hlavní vědci, manažeři inženýrství a renomovaní učenci a vědci. Mnoho našich absolventů zastává vysoké pozice v průmyslu, vládě a na univerzitách nejen ve Spojených státech, ale i v jiných zemích.

Akreditace

University of Tennessee, Knoxville je akreditována organizací Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC). Studenti, kteří získávají postgraduální tituly a certifikáty v oborech nabízených vesmírným institutem University of Tennessee, jsou absolventy University of Tennessee, Knoxville, která je nepřetržitě akreditována SACSCOC od roku 1897 a je oprávněna udělovat bakalářský, magisterský a doktorský titul. Kontaktujte Komisi pro vysoké školy na čísle 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 nebo zavolejte na číslo 404-679-4500 s dotazy ohledně akreditace University of Tennessee, Knoxville.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Tullahoma

    B H Goethert Parkway,411, 37388, Tullahoma

    Otázky