Keystone logo
© University of Texas Arlington
University of Texas Arlington

University of Texas Arlington

University of Texas Arlington

Úvod

Objevte Maverick Factor!

Texaská univerzita v Arlingtonu je komplexní výzkumná, výuková a veřejnoprávní instituce, jejímž posláním je rozvoj znalostí a snaha o dokonalost. Prostřednictvím akademických, stáží a výzkumných programů získávají naši studenti zkušenosti z reálného světa, které jim pomáhají přispívat ke své komunitě a nakonec i světu. Náš kampus se rozkládá na ploše 420 akrů a zahrnuje více než 100 budov a nejmodernější zařízení. Nacházíme se v srdci Dallas-Fort Worth Metroplex, jsme schopni nabídnout flexibilní, inovativní vzdělávací příležitosti.


Univerzita světové kvality

UTA je rostoucí síla společnosti Carnegie Research-1 "nejvyšší výzkumná činnost", která se zavázala k objevům zvyšujícím život, inovativní instrukci a péči o komunitní angažmá.

US News a World Report jsou v žebříčku „Nejlepší postgraduální školy“ zahrnuty více než 20 postgraduálních programů na UTA. Naše vysoce hodnocené akademické programy přitahují nejlepší a nejjasnější učence z více než 100 zemí a naše fakulta a studenti soustavně získávají národní a mezinárodní uznání za své úspěchy. Jako šestá nejrozmanitější univerzita v zemi se UTA pyšní na kulturní začlenění a příležitosti.

Hloubka těchto ocenění zdůrazňuje status UTA jako předního místa pro intelektuální pronásledování a hnací sílu pozitivních změn.

Akademici

Máte velké sny. Máme obory pro vaše sny.

Objevte UTA, kde je vaše akademická cesta naší prioritou. S působivým výběrem 180 různých akademických programů nabízíme perfektní řešení pro vaše vášně a ambice.

Zjistěte, jak financovat vysokoškolské vzdělání

Mnoho postgraduálních studentů na UTA dostává finanční podporu prostřednictvím placených asistentských pobytů, stipendií, stipendií a grantů . Doporučujeme také vyhledat svůj obor na MavScholarShop a promluvit si s fakultou ve vašem oddělení o dalších možnostech financování na UTA!

Studentský život

VY jste srdcem studentského života v UTA!

Na akademické půdě a v Arlingtonu budete v centru zábavných aktivit, nádherných kulturních akcí, vzrušující atletiky a ještě mnohem více! S více než 300 organizacemi vedenými studenty, které dělají vše od stavby a navrhování závodních formulí až po řecký život, snadno najdete další Mavericks, kteří jsou připraveni s vámi něco vyzkoušet.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Arlington

    South Nedderman Drive,500, 76013, Arlington

Otázky