Keystone logo
© University of Vaasa Executive Education
University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

Úvod

University of Vaasa Executive Education má silné kořeny na univerzitě ve Vaasa a ve světě vědy. Jsme nejzajímavějším a nejvlivnějším poskytovatelem služeb pro dospělé a dalšího vzdělávání pro manažery a profesionály ve Finsku.

Proč si vybrat University of Vaasa Executive Education ​?

Účinnost

Poskytujeme inspirativní a působivé vzdělávání dospělých a další vzdělávání, které vám poskytuje praktické nástroje, jak efektivně a efektivně fungovat ve stále se měnícím světě práce.​

Odbornost

Naše praktické programy využívají prozkoumanou univerzitní vědu, teorii a akademický proces k efektivnímu řešení každodenních problémů v oblasti řízení a podnikání.​

Přístupnost

Jsme na služby orientovaný, flexibilní a dostupný partner pro dospělé a další vzdělávání, díky kterému je snadné si vybrat, přizpůsobit, koupit a dodat své služby.

Vyniknout a udělat dojem

Inspirativní a kvalitní školení pro efektivní rozvoj pracovního života

Executive Education na University of Vaasa je kouč, trenér a odborník na vedení, organizační rozvoj a obchodní dovednosti. Nabízíme inovativní přístup k růstu, změnám a výzvám vedení. Jsme také přirozeným sparing partnerem pro firmy. Chceme investovat do dovedností. Posilujeme a rozvíjíme obchodní porozumění našich partnerů a zákazníků. Naše školení poskytuje jistotu v rozhodování a schopnost dívat se dopředu. Modulární struktura našich kurzů umožňuje flexibilitu přizpůsobení vaší pracovní a životní situaci.

Programy vzdělávání vedoucích pracovníků

Naše vzdělávací programy pro vedoucí pracovníky zahrnují krátkodobé i dlouhodobé programy pro vedoucí pracovníky, střední management a manažery pracující jako bezprostřední nadřízení. Programy pokrývají vedení a management, různé oblasti obchodních kompetencí a speciální charakteristiky vybraných odvětví. Některé studijní moduly jsou organizovány pravidelně a některé jsou pouze jednorázové. Podívejte se blíže a najděte to pravé pro vás!

Executive MBA

  • Program Executive MBA na University of Vaasa povede vaše myšlení a jednání strategickým a výnosnějším směrem. Nejnovější poznatky založené na výzkumu poskytují pevný základ, který můžete uvést do praxe s pomocí programu MBA. Správná čísla a slova jsou v managementu nutností. Náš program proto pokrývá jak tvrdé jádro obchodních dovedností, tak vedení orientované na lidi – nezapomínáme na zákazníky.

Přizpůsobené programy

  • Můžeme zorganizovat na míru šité školicí a rozvojové programy, jako je koučování manažerů, koučování výkonných týmů a pohoda v práci, abychom vyhověli potřebám vaší organizace v oborech University of Vaasa. Můžeme pokrýt různá témata v oblasti managementu a obchodu, stejně jako technologie a veřejné správy.

Online kurzy

  • Nabízíme časově a místně nezávislá online školení pro odborníky, manažery a vedoucí pracovníky. Naše online školicí kurzy jsou založeny na znalostech podložených důkazy, jsou praktické a poskytují konkrétní nástroje pro splnění potřeb pracovního života.

Doktor obchodní administrativy DBA

  • Pokud chcete významně přispět k praxi v organizacích, společnostech a ekonomikách a zároveň rozvíjet svou vlastní kariéru, měli byste změnit svou vizi a rozšířit své obzory prostřednictvím DBA.

Místa

  • Vaasa

    Puuvillakuja 8, 65200, Vaasa

Otázky