Keystone logo
University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

University of Vaasa Executive Education

Úvod

University of Vaasa Executive Education má silné kořeny na univerzitě ve Vaasa a ve světě vědy. Jsme nejzajímavějším a nejvlivnějším poskytovatelem služeb pro dospělé a dalšího vzdělávání pro manažery a profesionály ve Finsku.

Proč si vybrat University of Vaasa Executive Education ​?

Účinnost

Poskytujeme inspirativní a působivé vzdělávání dospělých a další vzdělávání, které vám poskytuje praktické nástroje, jak efektivně a efektivně fungovat ve stále se měnícím světě práce.​

Odbornost

Naše praktické programy využívají prozkoumanou univerzitní vědu, teorii a akademický proces k efektivnímu řešení každodenních problémů v oblasti řízení a podnikání.​

Přístupnost

Jsme na služby orientovaný, flexibilní a dostupný partner pro dospělé a další vzdělávání, díky kterému je snadné si vybrat, přizpůsobit, koupit a dodat své služby.

Vyniknout a udělat dojem

Inspirativní a kvalitní školení pro efektivní rozvoj pracovního života

Executive Education na University of Vaasa je kouč, trenér a odborník na vedení, organizační rozvoj a obchodní dovednosti. Nabízíme inovativní přístup k růstu, změnám a výzvám vedení. Jsme také přirozeným sparing partnerem pro firmy. Chceme investovat do dovedností. Posilujeme a rozvíjíme obchodní porozumění našich partnerů a zákazníků. Naše školení poskytuje jistotu v rozhodování a schopnost dívat se dopředu. Modulární struktura našich kurzů umožňuje flexibilitu přizpůsobení vaší pracovní a životní situaci.

Programy vzdělávání vedoucích pracovníků

Naše vzdělávací programy pro vedoucí pracovníky zahrnují krátkodobé i dlouhodobé programy pro vedoucí pracovníky, střední management a manažery pracující jako bezprostřední nadřízení. Programy pokrývají vedení a management, různé oblasti obchodních kompetencí a speciální charakteristiky vybraných odvětví. Některé studijní moduly jsou organizovány pravidelně a některé jsou pouze jednorázové. Podívejte se blíže a najděte to pravé pro vás!

Executive MBA

  • Program Executive MBA na University of Vaasa povede vaše myšlení a jednání strategickým a výnosnějším směrem. Nejnovější poznatky založené na výzkumu poskytují pevný základ, který můžete uvést do praxe s pomocí programu MBA. Správná čísla a slova jsou v managementu nutností. Náš program proto pokrývá jak tvrdé jádro obchodních dovedností, tak vedení orientované na lidi – nezapomínáme na zákazníky.

Přizpůsobené programy

  • Můžeme zorganizovat na míru šité školicí a rozvojové programy, jako je koučování manažerů, koučování výkonných týmů a pohoda v práci, abychom vyhověli potřebám vaší organizace v oborech University of Vaasa. Můžeme pokrýt různá témata v oblasti managementu a obchodu, stejně jako technologie a veřejné správy.

Online kurzy

  • Nabízíme časově a místně nezávislá online školení pro odborníky, manažery a vedoucí pracovníky. Naše online školicí kurzy jsou založeny na znalostech podložených důkazy, jsou praktické a poskytují konkrétní nástroje pro splnění potřeb pracovního života.

Doktor obchodní administrativy DBA

  • Pokud chcete významně přispět k praxi v organizacích, společnostech a ekonomikách a zároveň rozvíjet svou vlastní kariéru, měli byste změnit svou vizi a rozšířit své obzory prostřednictvím DBA.

Místa

  • Puuvillakuja 8, 65200, Vaasa

Otázky