Keystone logo
University of Southern California

University of Southern California

University of Southern California

Úvod

University of Southern California Dornsife College of Letters, Arts and Sciences je akademickým jádrem University of Southern California . Naše různorodá komunita pracuje napříč přírodními, společenskými a humanitními vědami a zkoumá základní otázky o tom, kdo jsme, jak funguje svět a co můžeme udělat pro zlepšení a obohacení společnosti.

Naše fakulta posouvá hranice znalostí a vybavuje studenty dovednostmi celoživotního učení, které jim umožňují překonat výzvy mimořádné sociální a technické složitosti. Kromě učeben a laboratoří spolupracují naši vědci ruku v ruce s vůdci ve veřejném a soukromém sektoru - přinášejí nové způsoby myšlení do projektů, které vyžadují jejich odbornost.

Některé z nejtalentovanějších studentů na světě přitahují University of Southern California Dornsife pro své inovativní kurzy a přizpůsobitelné studijní programy. A protože se nespokojí s tím, že každý vysokoškolský student čeká na promoci, aby se prosadil, účastní se praktického zážitkového učení, které převádí myšlenku na akci.

Místa

  • South Los Angeles

    South Los Angeles, Spojené státy americké

    Otázky