Keystone logo
University of San Francisco - School of Education Ed.D. ve vzdělávání a výuce
University of San Francisco - School of Education

Ed.D. ve vzdělávání a výuce

San Francisco, Spojené státy americké

5 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1 270 / per credit *

Na kampusu

* na úvěr

Úvod


Oddělení výuky a výuky nabízí vzrušující a jedinečné programy na doktorské úrovni.

Učení a výuka je aplikace psychologických principů a konceptů k řešení problémů v prostředí vzdělávání a školení. Jednotlivé rozdíly, kognitivní a sociální vývoj, teorie učení a motivace, instruktážní výuka, výuka a řízení učebny a hodnocení jsou společnými tématy, které jsou v programu řešeny.

Učební a instrukční doktorský program (Ed.D.)

Aplikovat výzkumnou a vzdělávací psychologii na různá učební prostředí.

Navštivte naše webové stránky zde dozvědět se více o tomto programu Tento program poskytuje pracovní odborníky s výzkumnými dovednostmi a základním obsahem využít a přispět k znalostní základně v učení a výuce. S využitím nejnovějších technologií, které pomáhají při výuce a podpoře výuky, se kurzy zaměřují na studenty a na učení, učební pomůcky, výzkumné dovednosti a speciální vzdělání. K dispozici je také možnost získání koncentrace ve speciálním vzdělávání nebo koncentrace v digitální technologii pro výuku a učení (devět kreditů).

"Myslím, že první věc, kterou si všimnete při návštěvě USF, je smysl pro komunitu. Profesoři se skutečně zajímají o učení každého studenta, což se promítá do programu, který zahrnuje přísnost a pečlivost. prostředí, které podporuje globální myšlenkovou kontrolu. Podle mého názoru má USF vše! "

-KAREN SANFORD, Student EdD

Vstupní požadavky

  • Dokončená on-line žádost s nevratným poplatkem za přihlášku $ 55.
  • Jedna sada neoficiálních přepisů z každé univerzity / vysoké školy se předtím zúčastnila. U žadatelů v USA musí být udělen titul na regionálně akreditované univerzitě / vysoké škole. Žadatel s vypsaným diplomem musí poskytnout oficiální ověření předpokládaného absolvování stupně od registrátora instituce nebo školního úředníka. Na magisterský program se vyžaduje vysokoškolské vzdělání. Magisterský titul je vyžadován pro doktorský studijní program. Upozorňujeme, že pokud je uznáno, budete muset před zápisem předložit oficiální přepisy.
  • ŘO a žadatelé o udělení osvědčení: Minimální GPA 2,75
  • Doktorandi: Minimální GPA 3,0 z absolvovaného programu
  • Dvě současné, podepsané doporučené dopisy, které se vyznačují vhodností pro práci absolventů.
  • Aktuální životopis.
  • Prohlášení o záměru

Doktorandi musí také předložit:

  • MA diplomová práce (výňatek nebo úplná kopie) nebo doktorát.
  • Oficiální skóre buď pro absolventské nahrávací zkoušky, nebo pro test Miller Analogies Test (MAT). Výsledky testů musí být odeslány přímo do USF školskou zkušebnou (GRE) nebo psychologickou společností (MAT). Žádné fotokopie výsledků nebude přijato. Výsledky musely být získány během posledních pěti let.

Finanční zdroje

Federální finanční pomoc, státní a univerzitní zdroje jsou k dispozici jako finanční prostředky nově přijatým a současným studentům USF School of Education.

Aby bylo možné kompenzovat náklady na výuku absolventa, mnoho školních kurzů je nabízeno pozdě odpoledne a večer a / nebo střídavě víkendy. Většina studentů zjistí, že si mohou udržet práci na plný úvazek při získávání pověření, magisterských nebo doktorských titulů. Pokud však váš program vyžaduje, abyste trávili čas v učebně (např. Výuka u žáků) nebo dokončili zkušební terénní práci nebo zkušenost s praxí, tyto závazky narušují běžný pracovní den.

Navštivte naše webové stránky a dozvíte se více o finančních prostředcích pro tento program

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky