Keystone logo
University College of Southeast Norway PhD v marketingové řízení
University College of Southeast Norway

PhD v marketingové řízení

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

PhD v Marketing Management

Vedení HSN Marketing

School of Business na USN má 3-5 vacants pozic výzkumných pracovníků v doktorském studijním programu v oblasti marketingu řízení od srpna 2017.

POUŽITÍ Termín: 15.února 2017.

PhD Program usiluje o akademický výzkum v oblasti marketingového řízení blíže k marketingové praxe řízení, čímž se zaměří na výzkum o tématech, která bude generovat nové poznatky o reálných problémů.

Jak se trhy a technologie staly celosvětovým problémem, stejně potřeby zákazníků stanou vyspělejší a roztříštěné, soukromé společnosti a veřejné služby musí inovovat a zlepšovat své výrobky a služby na zvyšující se rychlostí. Vyrovnat se s těmito výzvami a příležitostmi, kompetence v oblasti marketingového řízení je strategicky mnohem důležitější.

Nabízíme vysoce kvalitní doktorát v oboru Marketing Management, která bude splňovat současné i budoucí potřeby znalostí v oblasti marketingu řízení, a to jak na národní i mezinárodní úrovni.

Program se skládá ze 180 ECTS celkem, kde 60 ECTS jsou povinné a volitelných předmětů. Všechny předměty jsou vyučovány v angličtině. Zbývajících 120 ECTS jsou spojeny s individuální výzkumnou práci a povede k disertační práci.

Všichni kandidáti mají hlavní nadřízeného a ko-nadřízeného, ​​zpravidla hlavní nadřízeného bude jedním z pracovníků fakulty.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy