Keystone logo
University of Stirling

University of Stirling

University of Stirling

Úvod

University of Stirling je mezinárodní univerzita, která se zavázala pomáhat studentům změnit svět. Stirling sídlící v srdci Skotska je místem, kde se oceňují schopnosti – nikoli zázemí – a výuka, zaměstnatelnost a vybavení jsou hodnoceny pěti hvězdičkami (QS Stars University Ratings 2021).University of Stirling se umístila mezi 40 nejlepšími ve Spojeném království ( Times and Sunday Times Good University Guide 2023), mezi 20 nejlepšími ve Spojeném království za postgraduální výuku (Postgraduate Taught Experience Survey 2022) a studenti nás ohodnotili jako nejlepší 3 0 ve Spojeném království za spokojenost studentů v National Student Survey 2022.S více než 170 kombinacemi bakalářských kurzů a více než 90 postgraduálními kurzy , včetně portfolia online kurzů , vybavujeme naše absolventy znalostmi, odbornými znalostmi a dovednostmi v oblasti zaměstnatelnosti potřebnými k úspěchu na pracovišti.

Sportovní dokonalost

University of Stirling se umístila na 1. místě ve Spojeném království a na první pětce na světě, pokud jde o sportovní zařízení (The International Student Barometer 2022) – což je jen část důvodu, proč jsme Skotskou univerzitou pro sportovní excelenci .Naši studenti těží ze špičkového sportovního centra, které zahrnuje sportovní haly, tenisové kurty, tělocvičné cyklistické studio, squashové kurty, atletickou dráhu, posilovací a kondiční apartmá, olympijský bazén a další.Náš kampus je také domovem Skotského národního tenisového centra, Národní plavecké akademie a pěti národních řídících orgánů .Našim studentům nabízíme více než 55 sportovních klubů , desítky týdenních cvičebních lekcí a nesoutěžní sportovní programy – dáváme jim šanci získat kondici, socializovat se nebo dokonce soutěžit na celosvětové úrovni.

Život v areálu

University of Stirling je hodnocena na 1. místě ve Spojeném království a na 3. místě na světě pro prostředí kampusu ( The I nternational Student Barometer 20 22 ) a není těžké pochopit proč .Necelou hodinu od Glasgow a Edinburghu je náš krásný kampus o rozloze 330 akrů domovem rozlehlé ubytovací vesnice , stravovacích zařízení, obchodů, kina a divadla a dokonce i hradu z 18. století. Investovali jsme více než 43 milionů liber do dalšího vylepšení našeho fitness a vysoce výkonných sportovních zařízení světové třídy a vytvoření nového kampusového centra.

Závazek k zaměstnatelnosti

Na University of Stirling naši studenti získávají více než titul. Od stáží až po pomoc při hledání zaměstnání vám náš tým Student Skills and Employability poskytuje podporu a rady, které potřebujete k plánování své kariéry, rozvoji své zaměstnatelnosti nebo přemýšlení o dalším studiu.Mezitím naše kurzy nabízejí praktické zkušenosti, kariérní podporu a příležitosti k práci s průmyslovými odvětvími po celém světě .To je důvod, proč 93 % studentů říká , že jsou spokojeni s naší podporou kariérních služeb (ISB 2022) a 96 % našich absolventů je zaměstnáno nebo dále studuje 15 měsíců po ukončení studia (Graduate Outcomes 2020-21, HESA)

Globální výhled

University of Stirling je skutečně globální v každém smyslu slova. V našem rozmanitém a inkluzivním kampusu je zastoupeno více než 1 4 0 národností .Spolupracujeme s institucemi po celém světě – s výukou ve výzkumných partnerstvích ve více než 60 zemích , abychom pomohli našim studentům stát se prozíravými absolventy s dovednostmi, které jsou žádané zaměstnavateli po celém světě.

Výzkum s dopadem

Naši přední světoví akademici jsou odborníci ve svých oborech a naše výuka zkoumá tento špičkový výzkum, který má dopad na společnost. To je důvod, proč bylo 80 % Stirlingova výzkumu klasifikováno jako přední světový nebo mezinárodně vynikající v nejnovějším rámci Research Excellence Framework (REF 2021).Náš cíl je jednoduchý: od nakrmení světa po používání psychologie k chytání zločinců chceme řešit globální problémy naší doby. Naši multidisciplinární vědci zpochybňují předpoklady, inovují myšlení a hledají řešení.

Město Stirling

Stirling je „bránou do Vysočiny“ a je to ideální místo, kde se dá nazývat domovem .Stirling byl jmenován nejbezpečnějším studentským městem ve Skotsku (Complete University Guide 2023 ) a je také jedním ze 3 nejšťastnějších míst pro život ve Skotsku (Rightmove Happy at Home Index 2022) .Stirling v sobě spojuje kouzlo historického starověkého hlavního města s ruchem moderního města .Každý pátý člověk ve Stirlingově populaci je ve věku 16 až 29 let, máme skvělé cestovní spojení a jsme jen 50 minut od dvou největších skotských měst – což je ideální pro víkendová dobrodružství při objevování Skotska, Spojeného království nebo ještě dál . v zahraničí.Zjistěte více o městě Stirling a jeho živé

Jste připraveni na Stirling?

Najděte si svůj kurz ,

Statistika

 • Mezinárodní studenti:

  30%

 • 0
 • Poměr studentů a učitelů:

  10 do 1

Vlastnosti kampusu

University of Stirling je hodnocena na 1. místě ve Spojeném království a na 3. místě na světě za prostředí kampusu (The International Student Barometer 2022), a není těžké pochopit proč.

Necelou hodinu od Glasgow a Edinburghu je náš krásný kampus o rozloze 330 akrů domovem nově zrekonstruovaného ubytování, stravovacích zařízení, obchodů, kina a divadla a dokonce i hradu z 18. století. Investovali jsme také více než 43 milionů liber do dalšího vylepšení našeho fitness a vysoce výkonných sportovních zařízení světové třídy a vytvoření nového kampusového centra.

  Přijímací řízení

  Stipendia a financování

  Postgraduální den otevřených dveří

  Zaregistrujte se na Den otevřených dveří

  Žebříčky

  Na University of Stirling je rozdíl v naší DNA. To je důvod, proč jsme pravidelně uznáváni po celém světě za vynikající výzkum ve výuce, výzkumu a nabízení prvotřídních studentských zkušeností.

  University of Stirling je ve Spojeném království zařazena mezi 40 nejlepších (Times and Sunday Times Good University Guide 2023), 20 nejlepších ve Spojeném království za postgraduální výuku (Postgraduate Taught Experience Survey 2022) a studenti nás ohodnotili jako 20 nejlepších ve Spojeném království za spokojenost studentů v roce Národní studentský průzkum 2022.

  Pro více informací o hodnocení ve Stirling navštivte naše webové stránky.

  Místa

  • Stirling

   University of Stirling,, FK9 4LA , Stirling

   Otázky