Keystone logo
Van Andel Institute

Van Andel Institute

Van Andel Institute

Úvod

Van Andel Institute začal s vizí: zlepšit lidské zdraví.

Institut, který založila rodina Van Andelů v roce 1996, je nyní domovem více než 400 vědců, pedagogů a podpůrného personálu - každý z nás je hluboce propojen s prací, kterou děláme, a je poháněn naléhavou touhou něco změnit.

Každý den spolupracujeme v čele základní a translační vědy při hledání průlomových strategií léčby rakoviny, Parkinsonovy choroby a dalších nemocí. Prostřednictvím sdílených hodnot a podnikatelského ducha podněcujeme inovace, abychom znásobili dopad objevů a odpovídali na důležité otázky pro náš svět.

Věříme, že naděje na zítřek žijí v dnešních studentech. Naše postgraduální škola nabízí rigorózní Ph.D. program, který rozvíjí vedoucí postavení v molekulární a buněčné biologii. Naše výzkumné přístupy k výuce K – 12 pomáhají vytvářet učebny, kde se daří zvědavosti, kreativitě a kritickému myšlení.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Grand Rapids

    Bostwick Avenue Northeast,333, 49503, Grand Rapids

    Otázky