Keystone logo
Westlake University

Westlake University

Westlake University

Úvod

Westlake University je nový typ vysoce kvalitní výzkumně orientované univerzity se sídlem v historickém čínském městě Hangzhou - úžasném městě známém po celé Asii pro svou dlouhou historii, bohatou kulturu, výtvarné umění a krásnou krajinu. Naši univerzitu založili významní, celosvětově uznávaní vědci a učenci. Rychle se stáváme přední univerzitou pro vědu, inženýrství a inovace. Ve Westlake klademe důraz na akademickou svobodu, excelenci ve výzkumu, mezioborové zapojení a mezinárodní spolupráci. Jsme odhodláni vybudovat skutečně mezinárodní univerzitu světové úrovně orientovanou na výzkum.

Výuka na Westlake University probíhá v angličtině. V současné době nabízíme Ph.D. programy v biologii, chemii a elektronické vědě a technologii a společný Ph.D. program ve fyzice s Fudan University. Naše vysokoškolské programy v biologických vědách, chemii, fyzice, elektronickém a informačním inženýrství a materiálové vědě a inženýrství nabízejí stejné zdroje a akademickou svobodu jako naše postgraduální programy a umožňují studentům spolupracovat v předních národních laboratořích spolu s postgraduálními studenty a světovou třídou. fakultní poradci.

Kromě toho věříme, že vysokoškolské vzdělání bude dostupné pro každého studenta Westlake University . Všem postgraduálním a vysokoškolským studentům nabízíme řadu stipendií, grantů a pracovních příležitostí na akademické půdě.

Jděte do zahraničí, jděte do zahraničí

Go International

Cílem Westlake University je získat 50 % domácích a 50 % zahraničních studentů do všech bakalářských programů a vytvořit tak skutečně mezinárodní studijní prostředí.

Náš Ph.D. programy rekrutují studenty ze špičkových světových magisterských programů.

Jet do zahraničí

Kromě vašich mezinárodních zkušeností v Číně musí všichni vysokoškolští studenti strávit semestr nebo celý akademický rok na jedné z našich 19 partnerských univerzit v zahraničí. Založili jsme studijní zahraniční programy s předními univerzitami v Severní Americe, Austrálii, Evropě a Asii, včetně UC Berkeley, Cornell University, University of Edinburgh, UC San Diego, Monash University, Hebrejské univerzity v Jeruzalémě a mnoha dalších.

Ph.D. studenti jsou vyzýváni ke studiu v krátkodobých programech v zahraničí nebo k prezentaci svého výzkumu na mezinárodních akademických výzkumných konferencích a fórech. Existuje dostatek možností financování pro mezinárodní zkušenosti absolventů.

Místa

  • No. 600 Dunyu Road, , Hangzhou

  • No.18 Shilongshan Road, , Hangzhou

Otázky