Keystone logo
Westlake University

Westlake University

Westlake University

Úvod

Westlake University je nový typ vysoce kvalitní výzkumně orientované univerzity se sídlem v historickém čínském městě Hangzhou - úžasném městě známém po celé Asii pro svou dlouhou historii, bohatou kulturu, výtvarné umění a krásnou krajinu. Naši univerzitu založili významní, celosvětově uznávaní vědci a učenci. Rychle se stáváme přední univerzitou pro vědu, inženýrství a inovace. Ve Westlake klademe důraz na akademickou svobodu, excelenci ve výzkumu, mezioborové zapojení a mezinárodní spolupráci. Jsme odhodláni vybudovat skutečně mezinárodní univerzitu světové úrovně orientovanou na výzkum.

Výuka na Westlake University probíhá v angličtině. V současné době nabízíme Ph.D. programy v biologii, chemii a elektronické vědě a technologii a společný Ph.D. program ve fyzice s Fudan University. Naše vysokoškolské programy v biologických vědách, chemii, fyzice, elektronickém a informačním inženýrství a materiálové vědě a inženýrství nabízejí stejné zdroje a akademickou svobodu jako naše postgraduální programy a umožňují studentům spolupracovat v předních národních laboratořích spolu s postgraduálními studenty a světovou třídou. fakultní poradci.

Kromě toho věříme, že vysokoškolské vzdělání bude dostupné pro každého studenta Westlake University . Všem postgraduálním a vysokoškolským studentům nabízíme řadu stipendií, grantů a pracovních příležitostí na akademické půdě.

Jděte do zahraničí, jděte do zahraničí

Go International

Cílem Westlake University je získat 50 % domácích a 50 % zahraničních studentů do všech bakalářských programů a vytvořit tak skutečně mezinárodní studijní prostředí.

Náš Ph.D. programy rekrutují studenty ze špičkových světových magisterských programů.

Jet do zahraničí

Kromě vašich mezinárodních zkušeností v Číně jsou všichni vysokoškoláci povinni strávit semestr na jedné z našich 21 partnerských univerzit v zahraničí. Založili jsme studijní zahraniční programy s předními univerzitami v USA, Velké Británii, Kanadě, Austrálii a Izraeli, včetně UC Berkeley, Cornell University, University of Edinburgh, UC San Diego, Monash University, Hebrew University v Jeruzalémě a mnoha dalších.

Ph.D. studenti jsou vyzýváni ke studiu v krátkodobých programech v zahraničí nebo k prezentaci svého výzkumu na mezinárodních akademických výzkumných konferencích a fórech. Existuje dostatek možností financování pro mezinárodní zkušenosti absolventů.

Vlastnosti kampusu

O Westlake University

Přidejte se k inspirativním lidem

Na Westlake University, budete se učit od naší světové fakulty a budete jí mentorováni. Více než 95% našich profesorů pochází z prvotřídních univerzit, včetně MIT, Caltech, UC Berkeley a Stanford. Kromě toho všichni naši vedoucí pracovníci studovali a/nebo zastávali pozice ve významných institucích, jako jsou Princeton, Harvard, Yale, Upenn, UIUC a KTH Royal Institute of Technology (Švédsko). Budete pracovat a spolupracovat s těmito skvělými vědci a inženýry, kteří mění náš svět. Budete také obklopeni nadšenými spolužáky, kteří hledají výzvy v akademiky, osobní růst, a kulturní dobrodružství. Ve Westlake, navázáte celoživotní přátele a spojíte se s budoucími vůdci.

Komunita pro budoucí vůdce

Westlake University je intimní, podpůrný, a rozmanitá komunita. Různé zájmy a příčiny jsou reprezentovány více typy studentských skupin, což jednotlivcům umožňuje zkoumat, vytvářet, a vést svými vlastními způsoby. Doufáme, že usnadníme poutavý, vzrušující, a inspirativní životní zkušenost studentů pro všechny.

Náš kampus

Náš krásný areál byl navržen renomovanou německou firmou HENN GmbH a je jedním z nejudržitelnějších a multifunkčních kampusů na světě. Náš areál se může pochlubit 300 nejmodernějšími nezávislými laboratořemi, 13 inovačními platformami a šesti sdílenými výzkumnými zařízeními. Náš hlavní kampus je v srdci rozšiřujícího se univerzitního města, mezi hlavním technologickým centrem a starobylými historickými ruinami, čajové plantáže, a seznam světového dědictví UNESCO Westlake.

  Místa

  • Hangzhou

   No. 600 Dunyu Road, , Hangzhou

  • Hangzhou

   No.18 Shilongshan Road, , Hangzhou

   Otázky