Keystone logo
Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Úvod

Vítejte ve Wittenborgu

Jsme jedinečná obchodní škola, kde je naše motto „ Lepší sami, lepší náš svět “.

Naším posláním ve Wittenborgu je: Podporovat excelenci ve výuce a učení mezinárodního obchodu a managementu a také vytvářet nejlepší prostředí pro studenty a zaměstnance, kde internacionalizace, rozmanitost a etika položí základy úspěšně aplikovaného, globálně orientovaného učení informovaného o výzkumu.

S naším hlavním kampusem se sídlem v Apeldoornu představujeme studenty organizacím v místní oblasti a regionu, které zvyšují ekonomiku regionu, kulturní a sociální klima. Naše umístění v Amsterdamu nám umožňuje podpořit mezinárodní podnikatele přicházející do Nizozemska s na míru šitým podnikatelským bakalářským programem. Vstupte do Wittenborgu a vstupujete do vysoce motivované organizace založené na výsledcích, která působí v rozmanitém a multikulturním prostředí, ve kterém více než 100 národností spolupracuje, studuje, inovuje a socializuje. Ve Wittenborgu věříme, že učení by mělo být příjemným procesem, který vám umožní rozvíjet vaše cíle a aspirace a poskytuje vám stálou podporu a požadovaný studijní tlak k dosažení těchto cílů.

Absolventi Wittenborgu jsou občané světa; vychovávají úctu a mají pocit úspěchu. Vyvinuli si ambice a hrdost na dokonalost. Jsou to naši největší vyslanci!

Nezávislý a mezinárodní

Více než 100 národností kdykoli pracuje a studuje společně ve svých 2 lokalitách Apeldoorn a v Amsterdamu. Angličtina je jediným vyučovacím jazykem ve všech areálech.

Více než 30 let

Tisíce vysoce zaměstnatelných absolventů, od roku 1987, nyní sledují kariéru v Nizozemsku a po celém světě.

akreditována trojitá evropská

Studijní programy jsou uznány a akreditovány nizozemským ministerstvem školství, kultury a vědy (NVAO), také FIBAA (německá, švýcarská a rakouská) a University of Brighton (Velká Británie).

Glocal a místní zapojení

Firemní návštěvy, projekty v reálném životě, stáže a hostující řečníci: spousta místních a regionálních vztahů s vládou, společnostmi a organizacemi. Myslet globálně, ale jednat lokálně.

výzkumné prostředí

Podněcování a provádění regionálních, evropských a mezinárodních projektů ve výzkumném středisku v oblastech, jako je udržitelnost, technologie, sociální inovace, vzdělávání a zdravotní péče.

přístup orientovaný na zákazníka

Osobní přístup, rodinné prostředí a osobní doučování, vedení a podpora. Většina programů umožňuje studentům začít a absolvovat 6krát ročně.

.

Vzdělávací přístup

alt = "Wittenborgova vzdělávací filozofie je podnítit skutečný život v přístupu ke vzdělání. Náš diferencovaný program, který kombinuje tradiční výuku založenou na znalostech s rozvojem dovedností a kompetencí, vede k situaci odborného vzdělávání, ve které studenti mohou objevit své silné a slabé stránky - budování na první a zlepšení jejího.

  • alt = "Studenti Wittenborg se naučí identifikovat prostředí, ve kterém se nacházejí, a odpovídajícím způsobem se přizpůsobí.
  • alt = "Wittenborg studenti se naučí říkat, co dělají, a dělat to, co říkají.

Místa

  • Laan van de Mensenrechten 500

  • Piet Heinkade 55

Otázky