Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 3 PhD Programy v Čínština 2024

3 PhD Programy v Čínština 2024

Přehled

Obvykle uznávaná jako nejvyšší úroveň vzdělání, kterou může student dosáhnout, doktor filozofie nebo PhD, je titul, který někteří lidé absolvují po magisterském programu. To obvykle vyžaduje důkladnou práci nebo disertaci po rozsáhlém výzkumu a studiu a trvá tři až šest let získat.

Co je doktorát v čínštině? Získat pokročilý stupeň, jako je tento, se skládá z důkladného výzkumu v čínské koncentraci. Studenti, kteří se účastní tohoto postgraduálního programu, často studují složitost jazyka, například syntaxi a výslovnost. Studie také obvykle obsahují podrobné recenze literatury od klasiky po současnost, přičemž některé koncentrace se zaměřují na historii, umění nebo jiné oblasti týkající se čínské kultury.

Vedle vyšších akademických kreditů se většina účastníků tohoto typu programu také naučí, jak účinně řídit čas, nalézt inovativní řešení problémů a komunikovat ústně i písemně. Tyto dovednosti se mohou vztahovat na jakoukoli oblast života, profesionální nebo jinak.

Doktorát v čínštině může kolísat ceny v závislosti na zemi, škole a délce programu. Chcete-li plně porozumět nákladům spojeným s tímto typem studia, obraťte se na potenciální školy, které vás zajímají, a požádejte přímo o přijetí a výuku.

Existuje mnoho kariérních cest, které může sledovat někdo s doktorem v čínštině. Mnoho studentů pracuje jako tlumočníci nebo překladatelé. Jiní vyučují angličtinu k čínským studentům, zatímco někteří se stanou učiteli středních škol, univerzitními profesory nebo výzkumnými asistenty. Stále někteří najdou vládní pozice jako analytici politik nebo poradci mezinárodních vztahů.

Doktorské programy v této oblasti nabízejí řada institucí po celém světě. Některé univerzity povolují studium mimo areál, což se může ukázat jako velmi výhodné pro ty, kteří potřebují flexibilní program. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • PhD
 • Jazyky
 • Čínština
Studijní obory
 • Jazyky (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory