Keystone logo

4 PhD Programy v Řízení podniku 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Management
 • Vedení
 • Řízení podniku
Studijní obory
 • Management (4)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  PhD Programy v Řízení podniku

  Dosažení doktora filozofie (PhD) vyžaduje rozsáhlý výzkum na určitém předmětu, ale umožňuje studentovi, aby se stal odborníkem v jeho nebo její zaměření volby. K dispozici v různých oblastech, tento stupeň otevírá dveře v individuální kariéře.

  Co je doktorát v organizačním vedení? Tento stupeň se zaměřuje na zvýšení kvalifikace studentů v oblasti poradenství, výuky, výzkumu a vedení v různých oborech a odvětvích. Studenti se mohou naučit aplikovat teorie organizačního vedení v jakémkoli odvětví nebo organizaci a jak spolupracovat s vůdci po celém světě na profesním, intelektuálním a kariérním vývoji. Po celou dobu studia mohou studenti zkoumat a prezentovat své poznatky, posílit komunikační dovednosti a rozvíjet organizační dovednosti potřebné k tomu, aby byli vůdci.

  Po celou dobu trvání tohoto doktorského studijního programu v organizačním vedení mohou studenti získat cenné dovednosti, jako je jasná komunikace a silné vedoucí schopnosti. Oba mohou vést k osobnímu a profesnímu rozvoji. Studenti s tímto diplomem mohou být také vybaveni tak, aby vstoupili do pracovní síly a postupovali rychleji v jejich kariéře.

  Doktorand v organizačním vedení je zdlouhavý, obvykle vyžadující tři roky práce. Náklady závisí na zvolené instituci. Je rovněž důležité, aby výzkumný program byl k dispozici, aby byl zajištěn správný program pro cíle jednotlivce.

  Jedinci, kteří dosáhnou doktorského titulu v organizačním vedení, mají zdánlivě nekonečnou nabídku kariérních možností. Některé z nich zahrnují výuku na vysokoškolské úrovni jako profesor, manažer pro lidské zdroje, obchodní poradce v různých oblastech, analytik vedení, personální manažer, správce odměňování, schůzka nebo plánovač konvencí a distributor nebo prodejce , mezi ostatními. Bohatství životaschopných kariérních možností umožňuje jednotlivcům ukázat, že je žádoucí získat titul.

  Pokrok ve vzdělávání může také posunout vaši kariéru. S institucemi, které jsou k dispozici po celém světě a také on-line, máte mnoho možností pro studium na plný nebo částečný úvazek. Chcete-li zjistit správnou způsobilost, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním vyplněného formuláře.