Keystone logo

2 PhD Programy v Pedagogika Řízení vzdělávacích institucí Řízení Vzdělávání 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Pedagogika
  • Řízení vzdělávacích institucí
  • Řízení Vzdělávání
Studijní obory
  • Pedagogika (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Pedagogika Řízení vzdělávacích institucí Řízení Vzdělávání

Hledáte kariéru, která vám umožní změnit životy studentů a pedagogů? Pokud ano, titul Education Management může být pro vás ideální volbou!

Studijní program Management vzdělávání nabízí komplexní učební plán. Můžete očekávat, že se ponoříte do témat, jako je školské právo, organizační teorie a chování, metody pedagogického výzkumu, finance a rozpočet školy a vzdělávací technologie.

Studium managementu vzdělávání otevírá svět vzrušujících kariérních příležitostí. Můžete najít práci jako ředitel nebo asistent ředitele na školách nebo dokonce na vysokoškolských institucích. Můžete také převzít role ve správě vysokoškolského vzdělávání, jako je děkan nebo probošt na univerzitách nebo vysokých školách. Nebo možná chcete využít příležitosti ve vládních agenturách dohlížejících na vzdělávací programy nebo v organizacích poskytujících podpůrné služby pro školy.

Pokud jste připraveni vydat se na vzrušující profesní dráhu, která vám umožní ovlivnit životy studentů i pedagogů, pak je čas zvážit studium managementu vzdělávání.

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.