Keystone logo

4 PhD Programy v Americká studia 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Společenské vědy
  • Teritoriální studia
  • Americká studia
Studijní obory
  • Společenské vědy (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Americká studia

Doktor filozofie může být dalším stupněm titulu pro postgraduální studenty, kteří se zajímají o studium konkrétního oboru do hloubky. Přesvědčivě, může to být skvělý úspěch při získávání doktorského titulu a tím, že člověk může pomoci vám vstát na vrchol svého pole.

Co je doktorát v amerických studiích? Tento stupeň se zaměřuje na mnoho různých aspektů americké kultury. Můžete studovat hodně americké historie, včetně historie umění. Můžete také dokončit kurzy, které vás učí o americké populární kultuře, literatuře, architektuře a dalších kulturních prvcích a jak se spojují, aby se země stala jedinečnou. Můžete se zaměřit na specializaci, jako je umění nebo sociální vztahy.

Učení o historii a kultuře vám může pomoci získat lepší ocenění umění a literatury. Můžete být více informováni o historickém významu amerických tradic a orientačních bodů, které mohou dělat cestování více vzrušující. Historické myšlení vám může pomoci při rozhodování ve vašem současném životě.

Dokončení všech kurzů k získání titulu může stát různé částky od jedné školy k druhé. Dokončení některých z vašich kurzů online může mít velký vliv na to, kolik získáte titul, který vás bude stát celkově.

Se studiem amerických studií byste mohli být připraveni na kvalifikaci pro mnoho různých pracovních míst. Mohli byste pracovat v muzeu jako kurátor nebo na univerzitě jako profesor a badatel. Můžete se také stát učitelem historie primárního nebo středního školství. V závislosti na tom, na čem se vaše studie soustředí, by tento univerzální stupeň mohl dokonce nabídnout, abyste se stal historičkou, plánovačem města, knihovníkem nebo analytikem veřejné politiky.

Existuje mnoho škol, které nabízejí programy pro získání doktorského studia v amerických studiích. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.