Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 7 PhD Programy v Anglická literatura 2023/2024

7 PhD Programy v Anglická literatura 2023/2024

Přehled

Doktorát představuje nejvyšší úroveň vzdělání ve většině oborů. Délka a požadavky na doktorské studium se v jednotlivých zemích liší, ale většina z nich je spojena s dokončením významného výzkumného projektu nazvaného diplomová práce nebo disertační práce. Ti, kteří dokončí své doktorské studium, se považují za odborníky ve svém oboru.

Co je to doktorát v angličtině? Tento stupeň zahrnuje studium historie, kulturního kontextu a významu anglické literatury a školí studenty, aby analyzovali a psali o těchto pracích. Účastníci programu běžně vybírají určitou oblast zaměření v poli. Specializace mohou být v literatuře určitého regionu, jako jsou Spojené státy nebo Velká Británie, nebo se mohou zaměřit na určitou dobu, jako je renesance.

Tito, kteří získají tento titul, mají typicky silné psací schopnosti, které jsou použitelné pro mnoho pracovních postupů. Učenci také rozvíjejí své výzkumné dovednosti, schopnost vytvářet silné argumenty a znalosti dějin a kultury.

Náklady jsou důležitým faktorem většiny studentů při výběru doktorského studijního programu, ale tyto výdaje se mohou mezi jednotlivými zeměmi a programy značně lišit. Zainteresované strany by si měly předtím, než se zavázaly k programu, získat informace o finančních požadavcích a možnostech financování každé školy.

Mnoho studentů absolvuje doktorské studium anglické literatury, protože se chtějí stát univerzitními profesory, což jim umožní pokračovat ve svém výzkumu a předávat své poznatky nové generaci. Jiní mohou nadále pracovat ve vysokoškolském vzdělávání, ale místo toho přebírají nefunkční roli, jako jsou poradci nebo správci. K dispozici je však i mnoho kariér mimo akademické sféry. Absolventi mohou také stát se literárními kritiky, autory, editory nebo literárními agenty nebo pracovat v jakémkoli jiném druhu práce, kde jsou vyžadovány silné psací schopnosti.

Anglická literatura je populární pole, takže existuje mnoho univerzit po celém světě nabízejících doktorské programy v této oblasti. Pro některé z nich, výběr programu distančního učení zjednoduší a zpříjemní získání tohoto pověření. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Humanitní vědy
  • Literatura
  • Anglická literatura
Studijní obory
  • Humanitní vědy (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát