Keystone logo

15 PhD Programy v Přírodní vědy Matematika Aplikovaná matematika 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Přírodní vědy
  • Matematika
  • Aplikovaná matematika
Studijní obory
  • Přírodní vědy (15)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Přírodní vědy Matematika Aplikovaná matematika

Doktorský titul je také známý jako doktor filozofie. Jedná se o nejvyšší akademický titul udělený a identifikuje absolventa jako odborníka ve svém oboru. Po dokončení magisterského studijního programu studují studenti obvykle dva až tři roky dokončující doktorský program.

Co je doktorské studium aplikované matematiky? Tento pokročilý studijní program se zaměřuje na výuku učenců, jak řešit složité matematické problémy. Kurz je obvykle náročný na pokročilou matematiku, ekonomiku a statistiky a může zahrnovat směs požadovaných a volitelných předmětů. Učitelský personál je obvykle složen z profesorů, kteří významně přispěli k jejich oboru a kteří mají úspěch v publikování.

Absolventi s doktorskou zkouškou v aplikované matematice prokázali schopnost ve vyšších matematických poměrech, což může vést k profesnímu rozvoji i dalším odborným příležitostem. V závislosti na jejich zaměření se mohou také naučit porozumět a využívat statistiky a naučit se být úspěšnými síťovateli, což jim může pomoci v jejich osobním životě.

Celkové náklady na tento program budou záviset na mnoha faktorech, včetně finanční pomoci, zemi studia, délce programu a vybraných kurzů. Zájemci by se měli podrobněji zaměřit na potenciální programy, aby se dozvěděli více o konkrétních nákladech.

Pro absolventy doktorského studia v této oblasti jsou kariérní možnosti často četné. Mohou najít příležitosti v akademickém, vládním, soukromém a veřejném sektoru a dalších oblastech. Doktorští absolventi aplikovaných věd nalezli práci jako počítačoví programátoři, IT analytici, analytici dat, vedoucí inženýři, profesoři matematiky, účetní, daňoví odborníci, vědci z oblasti fyziky, vědci a autoři.

Doktorát v aplikované matematice je nabízen po celém světě z řady respektovaných univerzit. Potenciální studenti často mají velký výběr programů, které si mohou vybrat z nabízených možností ve specializovaném oboru. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.