Keystone logo

9 PhD Programy v Obecná studia Vědecká studia Aplikované vědy 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Obecná studia
  • Vědecká studia
  • Aplikované vědy
Studijní obory
  • Obecná studia (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Obecná studia Vědecká studia Aplikované vědy

Doktorát je nejvyšší akademický titul udělovaný vysokými školami a je vyvrcholením studia. Studenti, kteří se přihlásí do doktorského studia, se chtějí intenzivně zaměřit na téma pro osobní a profesní zisk.

Co je doktorát v aplikovaných vědách? Aplikované vědy označují rozmanité oblasti studijních oborů včetně matematiky, strojírenství, informatiky a zdravotnictví. Učenci obvykle pokračují v studiu ve svém oboru poté, co absolvovali magisterský program, a studují s profesory a poradci, kteří mají zkušenosti a zkušenosti v oboru. Absolventi mají obvykle absolvovat řadu základních požadavků na kurzy, státní závěrečnou zkoušku a doktorskou práci.

Studenti, kteří absolvují doktorské studium v ​​aplikovaných vědách, obvykle projevují zvládnutí určité oblasti studia, jako je strojírenství nebo informatika. Tato odbornost může vést ke kariérnímu postupu. Mohli se také naučit dovednosti kritického myšlení a schopnost řešit komplikované matematické problémy.

Náklady na program v aplikovaných vědách se v jednotlivých zemích liší v důsledku faktorů, jako jsou náklady na práci v terénu, místnost a stravu, plány jídla a výuka. Potenciální studenti by měli kontaktovat konkrétní univerzity, aby se dozvěděli více o celkových výdajích.

Poté, co získali titul PhD in Applied Sciences, absolventi mohou hledat práci v různých oborech v závislosti na zaměření svého oboru. Mohou najít práci na univerzitách, strojírenských firmách, velkých a malých korporacích, vládních entitách a neziskových organizacích. Oni jsou obvykle najatí jako profesoři matematiky, IT analytici, programátoři softwaru, inženýři, manažerky zdravotní péče a projektové manažery.

Programy pro aplikované vědy jsou nabízeny v celé Evropě, Austrálii a Spojených státech, s možnostmi na dobu trvání každého programu, stejně jako výběr studijních oborů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.