Keystone logo

9 PhD Programy v Humanitní vědy Archeologie 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Humanitní vědy
 • Archeologie
Studijní obory
 • Humanitní vědy (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  PhD Programy v Humanitní vědy Archeologie

  Doktor filozofie je jedním z nejvyšších titulů udělených na mnoha univerzitách. Tento doktorský program se může zaměřit na širokou škálu předmětů ve vědě, umění, humanitních oborech, strojírenství nebo matematice. K dokončení doktorského studia může trvat pět až šest let.
  Co je doktorát v archeologii? Tento studijní program se zabývá obnovou, interpretací a analýzou hmotných zbytků z historie. Studenti se mohou dozvědět více o vědeckých technikách, když dokončí stupeň. Většina programů se zaměřuje na mezinárodní vztahy, a proto může být součástí programu i učení druhého nebo třetího jazyka. Některé programy mohou vyžadovat, aby studenti dokončili disertační práci. Požadované předměty pro doktorské studium v ​​archeologii mohou zahrnovat světovou archeologii, současnou teorii archeologie, vědecké metody v archeologii a archeologické etice.
  Tento typ studia je prospěšný, protože může dát studentům dovednosti a důvěru potřebné k úspěchu v profesionálním světě archeologie. Absolventi mohou po dokončení získat vyšší plat nebo přístup k novým pracovním příležitostem.
  Neexistuje žádné univerzální číslo pro náklady na PhD. Výuka může záviset na umístění školy, počtu kurzů, které student absolvuje za semestr a velikosti univerzity. Studenti by mohli získat odhady kontaktováním škol, které mají zájem navštěvovat.
  Většina studentů používá doktorát v archeologii ke vstupu do akademického nebo výzkumného světa. Mohly by však existovat i jiné příležitosti. Například, vládní pozice jako správci kulturních zdrojů mohou vyžadovat pochopení lidských dějin. Dokonce i některé firmy chtějí najmout odborníky na správu kulturních zdrojů. Někteří studenti by mohli pracovat v umění jako kurátoři muzea, konzervatoři nebo správci sbírek.Přesná práce studentů obvykle závisí na předchozí pracovní zkušenosti.
  Poté, co najdete program, který vám pomůže splnit vaše cíle, musíte požádat. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.