Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 21 PhD Programy v Architektura 2023

21 PhD Programy v Architektura 2023

Přehled

Vzhledem k tomu, že nejvyšší úroveň vzdělání je možná, získávání doktorského studia vyžaduje v průměru tři až čtyři roky intenzivního výzkumu. Studenti se spojí s akademickým nadřízeným, který je odborníkem ve zvoleném oboru, aby jim pomohl vytvořit jejich práci, která bude přezkoumána v ústním hlasu.

Co je doktorát v architektuře? Jako jedna z nejstarších disciplín se doktorský program v této oblasti soustřeďuje na plánování, návrh a stavbu budov. Toto pole obsahuje řadu principů inženýrství, aby se studenti mohli naučit stavět stavby, které mají stát po desetiletí nebo staletí a odolat počasí, silným větrům a dalším přírodním silám. Vedle estetiky a umění zahrnuje i architektura další praktické konstrukční disciplíny, jako je instalatérství, elektrotechnika a fyzika.

Studenti, kteří se rozhodli pracovat na PhD v architektuře, mají prospěch tím, že vytvoří silný soubor dovedností, které budou užitečné, jakmile vstoupí do své kariéry. Technologické náležitosti jsou předávány studentům, stejně jako plánování, organizování a schopnosti vedení.

Výdaje, které studenti čelí za získání doktorského titulu, se liší podle mnoha faktorů, od školy a země studia až po počet let, které si jejich zvolený program vyžaduje. Nejméně dva nebo tři roky jsou typické.

Nejběžnější aplikace doktorského titulu vstupuje do akademické sféry. To znamená, že většina studentů, kteří absolvují doktorské studium v ​​oboru architektury, se stává vysokoškolskými profesory nebo výzkumnými pracovníky s cílem dále rozvíjet architektonické porozumění a znalosti. Zatímco toto je nejběžnější aplikace, je také možné sledovat tradiční kariéry s tímto druhem titulu. Mohli byste být architektem a pracovat buď samostatně, nebo s firmou.

Existuje mnoho možností pro váš PhD program. Zamyslete se nad tím, zda byste rádi studovali online, v místní škole nebo jinde na světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • PhD
 • Architektura
 • Architektura
Studijní obory
 • Architektura (21)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát