Keystone logo

6 PhD Programy v Společenské vědy Teritoriální studia Asijská studia 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Společenské vědy
  • Teritoriální studia
  • Asijská studia
Studijní obory
  • Společenské vědy (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Společenské vědy Teritoriální studia Asijská studia

Získání doktora filozofie (PhD) nabízí studentům možnost nejvyšší úrovně akademického úspěchu a uznání jako specialista v konkrétních oborech studia. Tento stupeň kladí velký důraz na rozsáhlý výzkum a přispívá k nové informaci.

Co je doktorát v asijských studiích? PhD v asijských studiích je diplom, který studentům umožňuje vzdělání a znalosti o asijské kultuře, náboženství a společnosti, a to jak minulosti, tak současnosti. Obecně se studenti zapsaní v tomto programu dozvědí o různých tématech, včetně jazyka a literatury, filmu, historie a politiky a podnikání v asijských zemích. Studenti budou často studovat staré texty a pracovat s archivním materiálem, aby skutečně uchopili kulturní význam svých studií. Současně se studenti mohou specializovat na určitou oblast zájmu, jako je lingvistika nebo podnikání.

Díky širokému spektru oblastí, které se specializují, PhD v asijských studiích připravuje studenty na získání jazykových dovedností v zemi, kterou studují. Kvůli tomu se jejich komunikační schopnosti zvyšují, a to jak verbálně, tak písemně. Využívají také silné schopnosti v oblasti výzkumu a kritického myšlení, stejně jako kulturní citlivost, které jsou prospěšné v různých oblastech.

Doba trvání získání doktorského studia v asijských studiích je v rozmezí pěti až sedmi let, přičemž cena závisí na škole. Jednotlivec by měl vždy zajistit, aby nabízený program vyhovoval jeho potřebám.

PhD v asijských studiích otevírá mnoho vzrušujících a naplňujících kariérních cest. Existuje samozřejmě možnost výuky na univerzitní úrovni jako profesor. Mezi další možnosti patří výuka angličtiny jako cizího jazyka, práce jako tlumočník nebo překladatel a práce v zahraničních obchodních nebo politických pracovištích v zahraničí. Jednotlivec se také může rozhodnout pracovat v muzeu a vyčistit staré artefakty. Svět je propojená aréna a diplom v asijských studiích vybavuje odborníky, aby se mohli snadno připojit k mezinárodní pracovní síle.

Rozvíjení vaší kariéry a vzdělávání je pro vás důležité. Pro pomoc při výběrovém procesu najděte svůj níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním formuláře.