Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 7 PhD Programy v Astrofyzika 2024

7 PhD Programy v Astrofyzika 2024

Přehled

Nemůže být zaměňována s lékařem, doktor filozofie může být nejvyšší úrovně k dispozici v nonmedical oblasti. Při získávání tohoto titulu může pracovat hodně práce, může to být odměna a může být velmi prestižním úspěchem.

Co je to PhD v oblasti astrofyziky? Vzhledem k tomu, že astrofyzika je studium planet, hvězd a jiných nebeských předmětů, je tento stupeň obecně zaměřen na to, abyste získali pochopení o těchto objektech a jak mohou být při jejich pozorování použity různé nástroje. Kurz může zahrnovat obecnější témata, jako je fyzika, stejně jako specifičtější pojmy, jako jsou astronomické systémy, radiační pole a temporální domény. Budete pravděpodobně muset dokončit hodně osobního výzkumu a napsat doktorskou disertaci jako součást procesu získání titulu.

Práce, kterou pro získání tohoto titulu uděláte, může zlepšit vaše matematické a vědecké uvažování, které vám pomůže s organizací a rozhodováním ve vašem každodenním životě. Vylepšené porozumění vědeckým koncepcím vám může také lépe informovat o určitých otázkách, které v současné době čelí světu.

Různé školy a instituce mohou mít různé požadavky, které ovlivňují náklady na získání titulu. Obvykle je nutné mít dokončen bakalářský nebo magisterský studijní program před získáním doktorského titulu, který může také ovlivnit náklady.

S doktorem v oboru astrofyzika budete pravděpodobně dobře vybaveni, abyste se stali astrofyzikou. Můžete pracovat jako výzkumný pracovník, zkoumat a přispívat k poznání hvězd a planet. Můžete také vyvíjet nové nástroje a metody porozumění astronomickým jevům. Možnosti výuky, včetně stání profesora nebo výuky na základní nebo střední škole, jsou někdy také k dispozici.

Univerzity u vás, stejně jako školy po celém světě, mohou nabízet programy pro získání doktorského studia v oboru astrofyzika. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Přírodní vědy
  • Kosmologie
  • Astrofyzika
Studijní obory
  • Přírodní vědy (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát