Keystone logo

1 PhD Programy v Ekonomika Audit 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Ekonomika
 • Audit
Studijní obory
 • Ekonomika (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular study format

  PhD Programy v Ekonomika Audit

  Doktorát, nejvyšší úroveň akademických výsledků ve většině oborů, zahrnuje intenzivní studium po dobu tří let a vývoj diplomové práce. Tím, že se rozhodnete pokračovat ve studiu v doktorském programu, získáte pro svou kariéru značné výhody.

  Co je doktorát v oblasti auditu? Oblast auditu připravuje studenta k tomu, aby nastoupil do kariéry zaměřené na interní a externí audit, což jsou v podstatě hloubkové vyšetřování pro firmu. Je velmi důležité, aby studenti seznámili s ekonomickými principy, daní, účetnictví, vládními systémy, obchodními politikami a informačními systémy. Je velmi běžné, aby zásady auditu byly používány v oblasti pojišťovnictví.

  Získání doktorského titulu poskytuje studentům mnoho výhod pro jejich kariéru. Kromě kvalifikovaných absolventů za mnohem vyšší platy, PhD také umožňuje jim dosáhnout pokročilejších pozic. Umožňuje také vynechat mnoho let pomalého pokroku, aby bylo možné rychleji začít pracovat rychleji.

  Náklady spojené s vyděláváním doktorského studia v oblasti auditu se poměrně liší podle mnoha faktorů, a proto je moudré provádět výzkum mnoha programů před jejich zápisem do jednoho. Vedle školy a programu ovlivní studijní země také výuku a poplatky.

  Získáním doktorského studia v oblasti auditu jste připraveni vstoupit do některého z mnoha typů kariér. Nejjednodušší pozice je auditor pro pojišťovnu. Jiné pozice v oblasti pojištění jsou také možné s tímto druhem vzdělávání. Mnoho firem najme auditorské absolventy, aby sloužily jako analytici kvůli jejich působivému vyšetřování a kritickému myšlení. Kontext auditu vám také umožní stát se tvůrcem politiky nebo pedagogem.

  Začněte s vaší PhD v oblasti auditu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.