Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 PhD Programy v Automatizace 2023

5 PhD Programy v Automatizace 2023

overview

Doktorský program se zaměřuje na posílení ovládání daného předmětu. Jednotlivci, kteří získali takový titul, dokončili svou práci na zvolené oblasti studia a využili zcela originálního výzkumu, aby tak učinili.

Co je doktorát v automatizaci? V tomto programu mohou účastníci provádět svůj výzkum v různých stimulačních prostředích, včetně nejmodernějších laboratoří v průmyslových odvětvích, jako je biomimetrie, bio-robotika, protetika a nanotechnologie. Během svého výzkumu mohou účastníci rozvíjet inovativní a originální výzkum, který mohou později podrobně rozdělit do recenzovaného a publikovaného časopisu nebo časopisu. Jednotlivci mohou být schopni analyzovat, kontrolovat a řešit složité problémy, pokud jde o návrh a vývoj systémů a komponent pro biomedicínské aplikace.

Jednotlivci, kteří absolvují tento program, mohou mít řadu žádaných a interdisciplinárních dovedností, mezi které patří, mimo jiné, schopnost hluboce analyzovat různorodé problémy, strategické schopnosti řešit problémy a teoretické porozumění složitým problémům. Každý z těchto atributů jim může sloužit v dalších studiích a v životě.

Cena doktorského studia závisí na řadě faktorů, včetně umístění školy a programu. Jednotlivec by měl před podáním žádosti mluvit s poradcem o nákladech.

Absolventi tohoto programu mohou najít úspěch v řadě vzrušujících oborů, včetně výzkumu a vývoje, automobilového průmyslu, inženýrství, biomedicíny, farmaceutických přípravků, výroby zdravotnických prostředků, energie a vlády. Mohou se stát vývojáři softwaru, inženýři robotiky, prodejní inženýři, operátoři nebo elektromechanici technici. Ve své zvolené pozici se mohou jednotlivci zaměřit na to, aby pomohly organizacím rozvíjet procesy a postupy pro bezpečnější a racionálnější inženýrství a výrobu. Mohou provádět každodenní výzkum a poskytovat podrobné zprávy inženýrům.

Mnoho institucí nabízí doktorát v automatizaci, ale kde osoba nakonec získá svůj titul, vše záleží na poloze, rozpočtu a časových omezeních. Online kurzy nabízejí nejvyšší flexibilitu, takže jsou vhodnou volbou pro ty, kteří pracují. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

read_more

filters

  • PhD
  • Technologie
  • Automatizace
fields_of_study
  • Technologie (5)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format