Keystone logo

1 PhD Programy v Bahrajn pro 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
Studijní obory
  Administrativa (0)Architektura (0)
 • Biologie (1)
 • Obchodní podnikání (0)Turismus a pohostinství (0)Design (0)Doprava a Logistika (0)Ekonomika (0)Energetika (0)Environmentální vědy (0)
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Popular study format

  PhD Programy v Bahrajn

  Bahrajn přitahuje studenty z Blízkého východu, stejně jako po celém světě pro postgraduální vzdělávání. Studenti sledují PhD v Bahrajnu mají hodně si ve svém volném čase, včetně nádherné pobřeží, autentické souqs, archeologických lokalit, muzeí a působivou architekturou. PhD v Bahrajnu může poskytnout více než prvotřídní studijní program, ale také příležitostí pro kulturní a intelektuální růst.

  PhD programy v Bahrajnu jsou vynikající kvality s moderní a inovativní zařízení. Studenti budou mít za úkol pomocí osnovy kurzu, který zahrnuje i kvalitativní a kvantitativní výzkum, který vyústí v disertační práci poskytuje významný příspěvek k oboru. PhD ve stupních Bahrajnu jsou udělovány po dokončení disertační práce a prokázanou schopnost provádět nezávislý výzkum a také analýzu dat.

  Můžete se dozvědět více o možnosti PhD v Bahrajnu při prohlížení programů níže.Udělejte další krok ve své akademické a profesní kariéru ještě dnes!