Keystone logo

1 PhD Programy v Bankovnictví 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Ekonomika
 • Bankovnictví
Studijní obory
 • Ekonomika (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

   Popular degree type

   Popular study format

   Popular locations

   PhD Programy v Bankovnictví

   Doktor filozofie je jednou z nejvyšších akademických ocenění nabízených na většině vysokých škol. Většina doktorských programů vyžaduje, aby studenti absolvovali magisterský titul před registrací. Doktorský titul lze získat za tři roky studia na plný úvazek.

   Co je doktorát v oboru bankovnictví? Jedná se o vysokoškolský akademický program zaměřený na procesy a postupy spojené s bankovnictvím. Kurzy se mohou zaměřit na finance, ekonomiku, služby zákazníkům a další principy potřebné pro úspěšné bankovnictví. Přesné kurzy v tomto typu vzdělávání mohou být pokročilé studium peněz a bankovnictví, bankovnictví a finanční systémy, principy bankovnictví, historie světového bankovnictví, principy a pojmy pro firemní bankovnictví a bankovní právo. Některé univerzity mohou nabídnout kurzy zabývající se výzkumem, přednáškami, diskusemi a disertacemi.

   Získat vysoký pohled na bankovnictví může studentům pomoci připravit se na akademickou nebo profesní kariéru. Dovednosti získané prostřednictvím tohoto vzdělání, jako jsou kvantitativní dovednosti, komunikace a vedení, mohou absolventy zvýšit konkurenceschopnost uchazečů a savých spotřebitelů.

   Pro doktorský program neexistují žádné univerzální náklady. Výuka často závisí na škole, jeho umístění, programu a jeho trvání. Pokud žadatelé chtějí získat odhad, mohou požádat univerzity přímo.

   Studenti, kteří studují bankovnictví na úrovni doktorského studia, jsou často připraveni převzít vedoucí úlohy v tomto odvětví. Někteří absolventi mohou využít toto vzdělání jako profesoři, obchodníci s cennými papíry, manažery pro vztahy se zákazníky, vedoucí pracovníci v oblasti bankovnictví, finanční analytici, manažeři kontroly úvěru, bankovní výzkumní pracovníci, statistici a vedoucí pracovníci v oblasti péče o zákazníky. Předchozí vzdělání a pracovní pozice učitelů mohou hrát velkou roli v kariérech, které mohou absolvovat po ukončení studia.

   Doktorské programy jsou nabízeny online a na univerzitě po celém světě. Pokud jste připraveni se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním formuláře.