Keystone logo

14 PhD Programy v Turismus a pohostinství 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Turismus a pohostinství
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (14)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Turismus a pohostinství

PhD nebo doktor filozofie, je považována za nejvyšší akademický titul. Tento studijní program se zaměřuje na výzkum a vlaky vás při vytváření nové znalosti ve svém oboru. Člověk musí mít alespoň bakalářský titul je třeba zvážit pro doktorát. V některých případech se vyžaduje magisterský titul.

Co je to PhD v oboru cestovního ruchu a pohostinství? PhD v cestovním ruchu a pohostinství připravuje účastníky programu pro kariéru v oblasti výzkumu a výuce v souvislosti s obchodní vedení pohostinství a cestovního ruchu. Celoroční práce může zahrnovat výzkumný design, statistiky, psychologii, sociologii a marketing. Některá témata, která mohou být kryta zahrnovat současné problémy v cestovním ruchu, finanční ekonomika, mezinárodní obchodní vedení, organizační teorie, systémy pro správu databází, telekomunikací a sítí, analýza systémů a design a chování spotřebitelů.Studenti vstupující do tohoto typu programu by měly již mají výborné komunikační schopnosti a analytické schopnosti.

Absolventi s PhD v cestovním ruchu a pohostinství rozvíjet své dovednosti v kritické myšlení, intenzivního výzkumu, sběru dat a učeného psaní a zároveň sledují stipendium a pedagogiku. Získají solidní obchodní zázemí a studium ovlivňujících faktorů v oblasti cestovního ruchu a pohostinství.

Náklady na PhD liší, závisí na vzdělávací instituce se zúčastnit, délka akademického programu, a zemi studia. Programy mohou trvat tři až osm let dokončit. Výzkum svůj program a obraťte se na oddělení pro přijetí a informace poplatku.

Kariérní vyhlídky s PhD jsou většinou zaměřeny směrem stávají profesory zapojené do výuky a výzkumu na akademické instituce.Další možnosti zahrnují pozice jako správci postsecondary vzdělání či představitelů v managementu cestovního ruchu, pohostinství a ubytování a managementu restaurace polích. Nezávislý výzkum příležitosti a řídící funkce, jako výkonný ředitel pro národní pohostinské podniky jsou také k dispozici.

PhD program nabízí příležitost zaměřit se na znalosti a výzkum ve specializované oblasti. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.