Keystone logo

0 PhD Programy v Environmentální vědy Ekologie Ekologie 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Environmentální vědy
  • Ekologie
Studijní obory
  • Environmentální vědy (0)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Žádné programy nesplňují kritéria vyhledávání. Upřesněte prosím své filtry.

Clear filters

PhD Programy v Environmentální vědy Ekologie Ekologie

Studenti zapsaní do doktorských programů na plný úvazek zpravidla získávají doktorát do tří let. V závislosti na kvalifikaci studentů může být požadováno, aby před přijetím absolvovali pokročilé zkoušky kompetencí nebo předem absolvovali předpoklady.

Co je doktorát v ekologii? Učenci v této disciplíně se obvykle zabývají rovnováhou světových ekosystémů a tím, jak lidé interagují s přírodním prostředím, a to jak historicky, tak současně. Tyto tituly jsou často doprovázeny velkým zaměřením na biologii a biologickou rozmanitost, i když některé programy mohou místo toho zdůrazňovat environmentální, meteorologické nebo genomické vědy. Mezi potenciálními výzkumnými stopami je konzervace často nejrozšířenější oblastí, kde mohou studenti pracovat na řešení ekologických problémů v reálném světě a pomáhají udržovat ohrožené populace rostlin a zvířat spolu s urbanistickými vývojáři.

Absolventi s PhD v ekologii jsou často vysoce kvalifikovaní jedinci, kteří mohou odborně provádět ekologický výzkum. Mezi další dovednosti patří schopnost identifikovat hrozby pro ohrožené druhy volně žijících živočichů a také schopnost provádět ekologické průzkumy v profesionální kvalitě. Studenti mohou tyto dovednosti využít k tomu, aby žili udržitelný životní styl a vstoupili do vzrušující kariéry v biologii a ekologii.

Doktorandské studium jsou téměř vždy výzkumnými tituly, a tak i ty, kteří sledují stejný stupeň, mohou mít radikálně odlišné zkušenosti a harmonogram poplatků. Kvestor a přijímací kanceláře budoucích škol mohou často poskytovat studentům individuální citace, které jim pomohou při sestavování rozpočtu.

Ekologický výzkum a profesorství jsou oblíbené pozice, které mohou být k dispozici těm, kteří mají tento titul. Při práci mimo výzkum se mnoho studentů věnuje kariéře, jako jsou biologové z terénu nebo divoké zvěře, lesníci, poradci v oblasti životního prostředí, zoo manažeři nebo chovatelé, biologičtí technici a odborníci na mokřady. Příležitosti jsou dostupné veřejně i soukromě a mnoho vědců může najít zaměstnání u vládních agentur, které se snaží zlepšit nebo zavést udržitelnost po celém světě.

Dokončení doktorského studia v oboru ekologie znamená těžkou terénní práci pro většinu studentů, a proto mnohé z programů nabízejících tento titul vyžadují alespoň částečnou osobní účast. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.