Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 16 PhD Programy v Elektronika 2023

16 PhD Programy v Elektronika 2023

Přehled

Doktor filozofie míry je akademický doktorský titul udělený univerzitami. Také známý jako doktorát, umožňuje držitel stupně učit na univerzitní úrovni v oboru a je obvykle považována za nejvyšší stupeň dosažitelný.

Co je PhD v elektronice? PhD v elektronice připravuje studenty pro hodnocení různých metod v různých oborů a cílem je, aby jim přispěvatele nových znalostí, teorie a metody ve zvoleném předmětné oblasti. Některé oblasti, které jsou předmětem zahrnuti pod elektroniky patří akustiku, rádiové technologii zpracování signálu, materiály a technologie komponent, electro-optika, obvod a design systému a biomedicínského inženýrství. Kromě toho, kandidáti jsou schopni formulovat otázky a zpochybňují zavedené znalostí a postupů v dané oblasti.

Absolventi s PhD v oblasti elektroniky jsou schopni provádět výzkum s profesionalitou, etiky a integrity.Jsou schopni se učit nové poznatky v oboru, aby posouzení potřeb, která nakonec inovace, účasti na komplexních a multidisciplinárních projektů, a poskytovat odborné znalosti a kritiku na mezinárodních fórech.

Náklady na PhD se liší v závislosti na politice univerzity, v zemi studia a délka programu. Přečtěte si více informací se můžete obrátit na přijímací kancelář univerzity se zeptat nákladů spojených s programy.

Obecně platí, že kariéra výhled je vynikající a očekává se, že nadále poroste. Kariérní vyhlídky v elektronice jsou obecně zaměřeny na připravovali absolventy na akademické kariéry zaměřených na výuku a výzkum. Další možnosti kariérní jsou ty, které souvisejí s inženýrství nebo informační technologie. Některé podobné povolání volby patří elektrotechnika, produktový design, elektronické technologie, projektování, řízení vývoje a testování inženýrství.Pro povolání související více v informatice, ukázky některých pracovních míst patří projektový manažer, správce databáze, řešitel a software analytik.

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, on-line studie nabídnout vynikající vzdělávacích příležitostí. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

 • PhD
 • Technologie
 • Elektronika
Studijní obory
 • Technologie (16)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát