Keystone logo

22 PhD Programy v Energetické strojírenství 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Energetika
 • Energetické strojírenství
Studijní obory
 • Energetika (22)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  PhD Programy v Energetické strojírenství

  Po dokončení magisterského studia se někteří studenti rozhodnou pokračovat ve svém vzdělávacím úsilí tím, že budou pokračovat v doktorském filozofii. Během doktorského studia absolvuje student samostatný výzkum, který se kumuluje při tvorbě a obhajobě disertační práce.

  Co je doktorské studium v ​​oblasti energetického inženýrství? Tyto kurzy obvykle pokrývají řadu témat, včetně uhlíkových stop, technologií šetrných k životnímu prostředí, skladování různých forem energie a způsobů získávání zelené energie, jako jsou solární panely a větrné mlýny. Kromě typických studijních prací může být student povinen absolvovat volitelný předmět, publikovat články v odborných časopisech a psát a obhajovat disertační práci.

  V průběhu tohoto doktorského studia mohou studenti získat dovednosti v analýze energetických potřeb, navrhování řešení energetických problémů a zavádění nových technologií do stávajících systémů. Při vyvrcholení školní docházky mají absolventi vedoucí úlohu při koncipování a uplatňování energetických plánů.

  Náklady na všechny studijní programy se značně opírají o trvání, umístění a požadavky učebních osnov. Doktorské studium obvykle trvá tři roky, dokud dokončí disertační práce v závislosti na tom, jaký výzkumný proces může být.

  Mnoho doktorandů vstupuje do trati s cílem nakonec vyučovat v terénu. Profesoři téměř vždy obdrží doktorát, aby je nejlépe kvalifikovali, aby předali znalosti budoucím studentům. Absolventi doktorského programu energetického inženýrství se mohou stát řediteli, manažery a dalšími představiteli v jaderných elektrárnách, vládních agenturách a soukromých firmách po celém světě. Vedoucí energetický konzultant, energetický inženýr, analytik trhu s energetickým obchodem a vedoucí pracovník v závodě jsou jen některé z mnoha kariérních cest, které si absolvent může zvolit.

  Doktorát může být správnou volbou, jak spustit kariéru absolventa na další úroveň. Možnosti online stupňů usnadňují proces. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.