Keystone logo

70 PhD Programy v Environmentální vědy 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Environmentální vědy
Studijní obory
  • Environmentální vědy (70)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Environmentální vědy

Doktorát je jedním z nejvyšších dosažitelných stupňů. To obecně vyžaduje minimálně tři roky studia a dokončení nezávislého výzkumného projektu, který je originálním a významným příspěvkem. Student může zadat doktorský program přímo po absolvování BS, BA nebo MA.

Co je doktorát v environmentálních studiích? Jedná se o doktorský program, který umožňuje studentům provádět originální výzkum v jakékoli oblasti související s tím, jak lidé interagují s jejich prostředím. Oblasti specializace zahrnují ekologii, která se zaměřuje na to, jak lidé ovlivňují přírodní prostředí a nehumánní život, a environmentální inženýrství, které zvažuje nejlepší způsob, jak rozvíjet a využívat přírodní zdroje s minimálním dopadem. Studenti se mohou zaměřit na chemii životního prostředí, environmentální management nebo životní prostředí. Stupeň je multidisciplinární povahy a kurzy jsou stejně proměnné v závislosti na specializaci.

Multidisciplinární výzkum potřebný pro doktorské studium v ​​oblasti environmentálních studií pomáhá rozvíjet komplikované dovednosti v oblasti řešení problémů, které jsou užitečné v životě i v práci. Studenti se mohou naučit praktické laboratorní a terénní dovednosti, jako je analýza DNA sekvence nebo řízení populace volně žijících živočichů, což může vést k vyššímu placení.

Náklady na udělení doktorského titulu závisí na programu. Univerzity mají různé školné a časové nároky. Některé programy mohou poskytnout studentům doktorského studia finanční prostředky na pomoc s náklady.

Doktorát v oblasti environmentálních studií může vést k řadě odměňování kariéry. Konzultanti v oblasti životního prostředí posuzují, jak budou stavební projekty ovlivňovat přírodní prostředí. Vědci v oblasti životního prostředí provádějí výzkum pro neziskové organizace, vlády a podniky. Držitelé titulu se mohou stát učiteli nebo specialisty na styk s veřejností, protože mají schopnost porozumět složitým vědeckým informacím a sdělovat je veřejnosti. Někteří doktorandi absolvují pozici v oblasti životního prostředí nebo pracují jako analytici politik.

Mnoho vysokých škol má doktorské programy v oblasti environmentálních studií. Pokud nejsou k dispozici žádné programy nabízené místně, může student studovat do nového města nebo země. Další možností je absolvovat titul online. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.