Keystone logo

PhD Programy v Environmentální management 2024

Filtry

PhD Programy v Environmentální management

Doktor (doktor filozofie) je absolvent titul, který studenti sledovat, když se chtějí zaměřit na výzkum. K dispozici v různých studijních oborech, tento program zpravidla vyžaduje závěrečnou disertaci nebo práci před dokončením.

Co je doktorát v oblasti řízení životního prostředí? V tomto programu se studenti naučí, jak hodnotit a využívat prostředí ve vztahu k potřebám ekosystému a komunity. Studijní témata mohou zahrnovat kvalitu ovzduší, chemii životního prostředí, vodní hospodářství, plánování rozpočtu, statistiky, účetnictví a nakládání s nebezpečnými odpady. Studenti se mohou rozhodnout zaměřit svůj výzkum v oblastech městské ekologie, ekologické toxikologie, ekologie řek a proudů, atmosférická fyzika, hydrologie povodí nebo ekologie bioinvaziv.

Studenti získají řadu výhod tím, že sledují doktorandské studium v ​​oblasti environmentálního managementu. Rozvíjejí pokročilé analytické schopnosti a schopnosti řešit problémy. Získávají také efektivní komunikační a interpersonální dovednosti, aby mohli řídit tým.

Náklady na vzdělávání jsou často odrazujícím faktorem pro studenty. Vzhledem k tomu, že tento stupeň lze získat na různých školách, pomáhá výzkum všech možností, včetně on-line programů. Některé školy nabízejí také finanční pomoc, jako jsou stipendia, studentské půjčky a granty.

Absolventi, kteří mají doktorát v oblasti environmentálního managementu, si mohou vybrat kariéru v různých oblastech, v závislosti na zaměření studia. Zaměstnavatelé obvykle zahrnují federální, státní a místní agentury a také soukromé subjekty. Společnými profesními tituly mohou být laboratorní technici, terénní analytici, odborníci na udržitelnost, výzkumný pracovník v oblasti životního prostředí, poradce pro obnovu ekosystémů, specialistu na udržitelnou architekturu a koordinátora pro řízení životního prostředí. Práce spojené s výzkumem jsou také populární u absolventů.

Využijte naši online databázi a podívejte se na místní univerzity, mezinárodní školy a on-line možnosti, abyste získali doktorské studium. Začněte hned a vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.