Keystone logo

7 PhD Programy v Společenské vědy Genderová studia 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Společenské vědy
  • Genderová studia
Studijní obory
  • Společenské vědy (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Společenské vědy Genderová studia

Doktorát je jedním z nejžádanějších stupňů na světě. Ti, kteří úspěšně získali toto pověření, se označili za odborníky ve svém zvoleném oboru. Ačkoli požadavky na doktorské tituly se značně liší mezi vzdělávacími systémy, doktorský program obvykle obsahuje významnou výzkumnou složku nazvanou teze nebo disertační práce.

Možná se lidé ptají: "Co je doktorát v genderových studiích?" Tento stupeň učí studenty analyzovat pohlaví a sexualitu prostřednictvím různých čoček. Učenci se dozví, jak se tyto pojmy časem a po celém světě změnily a jak zkoumat, jak se vzájemně ovlivňují s kulturními a politickými silami. Je typické, aby tito doktorandi zvolili zaměření na svou práci. Jeden student může soustředit svou práci nebo výzkum na roli, kterou pohlaví hraje ve veřejném zdraví, zatímco jiný může studovat, jak lidé konceptualizovali sexualitu během určité éry.

Doktorandi v genderových studiích obvykle vyvíjejí silné interdisciplinární výzkumné dovednosti, což jim dává možnost vynalézavě získat informace. Absolventi také získají vynikající dovednosti v psaní a schopnost kriticky přemýšlet o převládajících předpokladech, které jsou užitečné v řadě profesí.

Stejně jako jakýkoli jiný druh vzdělávání, náklady spojené s výkonem doktorského studia se budou lišit pro studenty v různých zemích a v různých institucích. Nejlepší způsob, jak mohou jednotlivci, kteří mají zájem, odhadnout, kolik by měli studenti zaplatit za své vzdělání, je přímo kontaktovat jejich programy.

Mnoho studentů vidí doktorát v genderových studiích jako cestu k tomu, aby se stal profesorem, který vyučuje a provádí výzkum v oboru. Mimo akademické obce mohou organizace vyhledávat absolventy na pozici analytiků politik, aby pochopili, jak mohou zákony a sociální programy ovlivňovat lidi z hlediska pohlaví a sexuality. Absolventi se mohou stát také řediteli nebo koordinátory programů zaměřených na genderové otázky nebo obhajování sexuálních menšin.

Mnoho univerzit nabízí doktorské studium v ​​genderových studiích v různých formátech, včetně on-line. Dálkové studijní programy mohou být obzvláště atraktivní pro studenty, kteří potřebují flexibilitu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.