Keystone logo

0 PhD Programy v Zdravotní péče Reprodukční lékařství Genetika 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Zdravotní péče
Studijní obory
  • Zdravotní péče (0)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Žádné programy nesplňují kritéria vyhledávání. Upřesněte prosím své filtry.

Clear filters

PhD Programy v Zdravotní péče Reprodukční lékařství Genetika

Doktorský titul je nejvyšší stupeň, který student může získat od vzdělávací instituce a vyžaduje intenzivní disciplínu a studium. Jeden společný název je doktorát, krátký pro doktora filozofie, který označuje, že osoba, která dokončila doktorské studium, získala nejvyšší možnou úroveň znalostí v předmětu.

Takže, co je doktorát v genetice? Doktorát v oboru genetiky se zaměřuje na pokročilé studie v genetice člověka nebo jiných druhů, biologii, biotechnologii a klíčových oblastech vědy v závislosti na oblasti zaměření studenta. Studijní program se obvykle soustřeďuje na uplatňování studijních studií reálnými způsoby, které rozvíjejí konkrétní oblast vědy, do níž je student zapojen. To může zahrnovat pokročilé výzkumné programy a stipendia, které často spolupracují s vyššími vědeckými pracovníky na dlouhodobé a krátkodobé projektů.

Doktorandi získají vědecké a technické dovednosti, které poskytují výhodu ve specializované práci. Dovednosti, jako je modelování bílkovin v bioinformatice a způsoby provádění testů ELISA, vyžadují věnování, ale studenti se mohou také naučit praktické dovednosti, jako je psaní, editace a publikování bílých papírů.

Délka a druh doktorského programu mohou ovlivnit náklady na dokončení, stejně jako velikost a umístění instituce. Jednotlivé univerzity mají rozdílné měřítko nákladů a mohou poskytovat informace o svých konkrétních programech.

S PhD v genetice, studenti často pokroku do vysoce specializované kariéry. Studenti se zaměřením na bioinformatiku mohou stát bioinformatici, kteří pracují v popředí správy informací v digitálním aspektu biologických věd. Nebo, v závislosti na jejich zaměření a preferencích, mohou studenti sledovat úlohu neurologa, který studuje vliv genetiky na mozku a jak tyto informace využívat k prevenci nebo léčbě onemocnění mozku. Absolventi s doktorským studiem v oboru genetiky se mohou dokonce vrátit zpět do akademického programu a převzít roli mentora nebo profesora.

Studenti mohou najít správný doktorský program v tuzemsku nebo v zahraničí, ale mnohé univerzity nabízejí také online studium, které poskytuje nebývalý přístup ke svým studijním programům. Pro více informací vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali.