Keystone logo

2 PhD Programy v Turismus a pohostinství Hotelový management 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Turismus a pohostinství
 • Hotelový management
Studijní obory
 • Turismus a pohostinství (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular study format

  Popular locations

  PhD Programy v Turismus a pohostinství Hotelový management

  Doktor filozofie je jednou z nejvyšších akademických ocenění na univerzitách. Stejně jako ostatní doktorské tituly je často založen na výzkumu. Studenti, kteří se chtějí zapsat do doktorského studia, mohou potřebovat magisterský titul.

  Co je doktorát ve vedení hotelu? Studie managementu hotelů učí studenty, jak provést inovativní změny v průmyslu zkoumáním minulých i současných trendů v oblasti cestovního ruchu. Učenci si mohou vybrat své zaměření na vzdělávání, jako je řízení zařízení, chování spotřebitelů nebo správa nemovitostí v oblasti pohostinství. Většina programů na této úrovni zahrnuje přednášky, workshopy a diskuse do výuky většinou založené na výzkumu. Od učitelů lze očekávat, že absolvují určité kurzy, jako jsou například vědecké základy managementu pohostinství, pokročilý výzkumný seminář a marketing a propagace pohostinství.

  Toto vzdělání je přínosné, protože může připravit studenty na vedoucí úlohy v průmyslu tím, že bude stavět na jejich komunikaci, řešení problémů a organizačních dovednostech. Tyto dovednosti mohou nejenom udělovat absolventům konkurenčních uchazečů, ale mohou jim také pomoci uspět ve svém soukromém životě podporou smysluplných vztahů s blízkými.

  Náklady na doktorandské studium mohou záviset na několika faktorech, včetně místa, trvání a předmětu. Většina doktorských titulů trvá tři roky, ale některé mohou trvat déle, což by mohlo ovlivnit výuku. Žadatelé mohou obdržet odhad kontaktováním na konkrétní univerzitě.

  Mnoho absolventů s doktorským studiem v hotelovém managementu skončí ve výzkumných pozicích, jako je výzkumný pracovník v oblasti pohostinství. Nicméně, učenci mohou být připraveni pro různé jiné kariéry také. Někteří studenti pokračují jako profesoři, koordinátoři pohostinnosti, generální ředitelé, marketingoví specialisté a konzultanti pro hotelové řízení. Přesná dostupná kariéra může záviset na zájmech, vzdělání a pracovní historii studentů.

  Bez ohledu na to, kde žijete, můžete najít doktorský program poblíž vás. Některé školy dokonce nabízejí on-line programy. Chcete-li požádat o další informace nebo se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.