Keystone logo

15 PhD Programy v Scénické umění Hudba 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Scénické umění
  • Hudba
Studijní obory
  • Scénické umění (15)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Scénické umění Hudba

PhD (doktor filozofie) je postgraduální stupeň že studenti vydělat získat více zkušeností a vzdělání o konkrétní oblast studia. Stupeň může trvat dva až čtyři roky, jak vydělat, v závislosti na programu.

Co je PhD v hudbě? Tento program je navržen tak, aby se zaměřily na pokročilých studií v různých aspektech hudby. Po dokončení by studenti měli mít rozsáhlou pochopení různých konceptů a repertoáru. I když každý program bude mít vlastní zaměření, mnozí nabídne třídy, které jsou šířeji založeny a mají studenti volí volitelné předměty na základě jejich zájmů. Speciality mohou zahrnovat instrumentální nebo vokální výkon, vedení, psaní písní a složení, muzikoterapie, a hudební interpretaci a výzkumu.

Vydělávat hudebního vzdělání může být velmi prospěšné. Studenti s formální vzdělání pozadí bude často mít konkurenční výhodu při hledání kariéru, protože jejich programy mohou uvést je do různých hudebních odborníků.Je to také dobrý kariéru fokus pro ty, kteří chtějí pracovat v různých částech světa.

Náklady, které se zabývají vydělávat doktorát v hudbě se bude lišit v závislosti na řadě faktorů. Doba trvání programu a školy umístění jsou důležité, a tam může být zvláštní poplatky spojené s každým programem.

Pracovní příležitosti jsou rozsáhlé pro absolventy s titulem v hudbě. V závislosti na jejich zájmů Studenti si mohou vybrat výkonnostní kariéru buď ve skupině nebo jako jednotlivec, kariéru jako skladatel pro filmové nebo divadelních muzikálů, nebo se může rozhodnout, že učit hudbu nebo práci na administrativní straně. Jiní se mohou rozhodnout využít své vzdělání pracovat jako hudební kritiky nebo ve vysílání nebo žurnalistiky.

Začněte používat náš on-line databáze právě teď. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.