Keystone logo

1 PhD Programy v Energetika Energetické strojírenství Inženýrství obnovitelných zdrojů energie 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Energetika
  • Energetické strojírenství
  • Inženýrství obnovitelných zdrojů energie
Studijní obory
  • Energetika (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular study format

Popular locations

PhD Programy v Energetika Energetické strojírenství Inženýrství obnovitelných zdrojů energie

Hlavním cílem Renewable Energy Engineering je navrhnout špičkové a účinné způsoby, jak využít obnovitelné zdroje energie, a nakonec snížit závislost na fosilních palivech.

Tituly inženýrství obnovitelné energie se ponoří do inženýrských, vědeckých a technologických témat souvisejících se systémy obnovitelné energie. Můžete očekávat studium různých obnovitelných zdrojů energie, jako jsou technologie solární energie a systémy větrné energie, stejně jako skladování a distribuce energie, mechanika tekutin a udržitelný rozvoj. V rámci své práce v kurzu také získáte přehled o energetických politikách, předpisech a ekonomice.

Absolventi mohou najít spoustu pracovních příležitostí v různých odvětvích a organizacích. Od společností vyrábějících energii z obnovitelných zdrojů po výzkumné instituce a poskytovatele energetických služeb jsou možnosti obrovské a rozmanité.

Pokud jste nadšení z pozitivního vlivu na životní prostředí a hrajete roli při budování udržitelné budoucnosti, titul Inženýrství obnovitelné energie by pro vás mohl být perfektní volbou.

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.