Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 3 PhD Programy v Inovace 2023

3 PhD Programy v Inovace 2023

overview

Doktorát představuje nejvyšší úroveň akademického úspěchu, kterého může každý student dosáhnout. Tento druh programu je navržen tak, aby byl vstupním bodem do práce jako akademik. Proces zahrnuje vytvoření diplomové práce, práce s odborníkem a tři až čtyři roky intenzivního výzkumu.

Co je PhD v inovaci? Inovace je univerzální studijní obor, protože to, co přesně vy se zaměřujete na vaše osobní preference. Jedná se o podsekci oboru, která se obvykle týká marketingu a reklamy. Studenti inovace výzkumu nové strategie, techniky a příležitostně technologie, které mohou být implementovány pro rozvoj podnikových administrativních postupů. Toto celé pole je zaměřeno na vytváření nejmodernějších konceptů, které činí firemní provoz efektivnější, výnosnější a úspěšnější.

Během procesu získávání doktorského studia v oblasti inovací studenti rozvíjejí dovednosti, které jim budou po ukončení studia prospívat. Mezi tyto dovednosti patří vedení a obchodní administrativa, organizační a operativní řízení a vynikající komunikační dovednosti.

Při studiu doktorských programů, které se mají přihlásit, zvažte také poplatky a výuku. Škola a program, který zvolíte, určí náklady na zápis. Ve skutečnosti země, ve které žijete, bude také hrát roli při určování nákladů.

Existuje mnoho různých druhů kariéry s doktorem v oblasti inovací. Tento typ titulu se tradičně používá k tomu, aby se stal vysokoškolským profesorem nebo výzkumným pracovníkem, ale je možné zadat jakoukoli kariéru, kterou dáváte přednost. S PhD in Innovation byste mohl být výkonným, poradenským, finančním nebo provozním analytikem, podnikatelem nebo vedoucím jakéhokoli obchodního oddělení. V některých případech je možné držet jednu z těchto pozic v tandemu s profesorem nebo výzkumnou kariérou.

Rozhodněte se, zda chcete zadat domácí, zahraniční nebo on-line PhD program. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

read_more

filters

 • PhD
 • Obchodní podnikání
 • Inovace
fields_of_study
 • Obchodní podnikání (3)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format

  related_fields_of_study