Keystone logo

34 PhD Programy v Technologie IT 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Technologie
  • IT
Studijní obory
  • Technologie (34)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Technologie IT

Doktor filozofie stupně je doktorát nebo akademický doktorský titul udělený univerzitami. To kvalifikuje držitel stupně učit na univerzitní úrovni v oblasti stupně a je často považován za nejvyšší možné míře.

Co je PhD v oblasti IT? PhD v Pokrývá výzkum na obchodní, ekonomické a organizační důsledky digitálních a informačních technologií. Studenti získají znalosti o základních technologií a principů teorie informace, kromě jejich ekonomických a organizačních důsledky. Výzkum v této oblasti se zaměřuje na nově vznikajícím digitálním hospodářstvím, jak byly transformované organizace a trhy, a nových obchodních modelů. IT je multidisciplinární a zahrnuje ekonomie, věda o řízení, informatika, psychologie a organizační chování.Některé koncentrace v rámci této oblasti patří informační systémy, informační bezpečnost, softwarové inženýrství, digitální forenzní, a informační vědy a techniky.

Absolventi s PhD v oblasti IT obdrží zkušenosti z práce s mentorem fakulty, provádějící původní výzkum, a pracuje na nevyřešené a složitých problémů. Studenti získají vyšetřovací schopnosti a dále rozvíjet kvantitativní dovednosti. Navíc, jejich kritické myšlení schopnosti jsou posíleny, a jsou schopny vytvářet nové aplikace a tvoří teorie, které se dále pokročit na nosítkách.

Náklady na PhD se liší, závisí na univerzitě, délka programu, a zemi studia. Chcete-li získat další informace, obraťte se na přijímací kancelář instituce se informovat o nákladech programu.

Kariérní vyhlídky v oblasti informačních technologií jsou zaměřena na připravují absolventy pro výuku a výzkumné kariéry v oblasti vysokoškolského vzdělávání.Kromě akademické prostředí, absolventi se stali senior konzultanti, správci systémů, olověné systémy analytici, IT ředitelé, viceprezidenti IT oddělení, a Chief Information důstojníci. Kromě vysokých škol a univerzit, pozice lze nalézt v korporací, technologických firem, organizací zdravotní péče, IT poradenské firmy a vládní agentury.

On-line studie nabízejí vynikající možnosti vzdělávání a jsou k dispozici pro vás, bez ohledu na to, kde se nacházíte ve světě. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.