Keystone logo

1 PhD Programy v Jazyky Italština 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Jazyky
 • Italština
Studijní obory
 • Jazyky (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular study format

  Popular locations

  PhD Programy v Jazyky Italština

  Studenti, kteří získali titul v oboru, mají možnost absolvovat doktorské studium. Doktorské programy vyžadují úspěšné dokončení kurzu a výzkumu v určité oblasti studia. Tento terminál připravuje absolventy na fakultní pozice nebo zaměstnání ve svém oboru.

  Co je doktorát v italštině? Tento stupeň vyžaduje výuku jazykových analýz a vzorů využití pro kulturní a literární studia. Studenti jsou typicky plynní řečníci a schopní čtenáři italštiny, kteří chtějí posílit své znalosti o struktuře jazyka nebo jeho literárním těle. Výzkum může zahrnovat analýzu vyvíjejícího se použití nebo specifických textů.

  Pokročilá znalost v italštině může usnadnit absolventům cestovat nebo pracovat v Itálii a zapojit se do akademického diskurzu v italštině. Studenti, kteří sledují doktorské studium v ​​italštině, mohou také mít snazší zvládnutí jiných románských jazyků a často si vylepšují zdokonalené slovní a písemné komunikační dovednosti.

  Investice peněz a času potřebného pro doktorandské studium mohou být značné, protože tyto stupně trvají několik let. Některé programy nabízejí konkurenční financování po stanovenou dobu nebo interní granty nebo stipendia. Žadatelé by měli rovněž prozkoumat externí stipendia, které by kompenzovaly náklady na účast.

  Doktorandský jazyk v italštině připravuje absolventy na kariéru ve výuce nebo překladu. Univerzity po celém světě nabízejí kurzy v tomto jazyce a mají poptávku po profesorech. Některé sekundární nebo přípravné školy vyžadují také zkušené učitele. Absolventi mohou najít práci jako překladatelé, kteří interpretují mluvené nebo písemné italské jazyky pro kulturní nebo diplomatické účely nebo publikují překlady textů. Některé společnosti také vyžadují, aby odborní lingvisté přeložili technické nebo jiné specializované materiály do jiných jazyků.

  Většina univerzit s oddělením románského jazyka a postgraduální škola nabízejí doktorandy v italštině. Možná budete chtít vážit náklady a přínosy studia v okolí, v jiné zemi nebo online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.