Keystone logo

31 PhD Programy v Humanitní vědy Jazykověda 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Humanitní vědy
  • Jazykověda
Studijní obory
  • Humanitní vědy (31)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Humanitní vědy Jazykověda

Doktorát je doktorský titul, který mnoho studentů absolvuje po získání magisterského titulu. V závislosti na konkrétním programu, akademické instituci a úplném nebo částečném časovém rozvržení může dokončení trvat nejméně tři až šest let.

Co je to PhD v jazykových studiích? PhD v jazykových studiích nabízí pokročilé vzdělání ve struktuře a jazykové praxi. V závislosti na zaměření může tento stupeň zajistit plynulost účastníků v cizím jazyce. Studenti studují, zkoumají a analyzují oblasti jako lingvistika, literatura, překlady a gramotnost před tím, než předloží a obhajují disertační práce nebo obor z dané oblasti soustředění.

Účastníci takového programu se učí víc než údaje o jazykových studiích. Často získají dovednosti v kritickém myšlení, řešení problémů a výzkumu a analýze. Tyto dovednosti lze využít jak na pracovišti, tak v osobním životě.

Náklady na získání doktorského studia v jazykových studiích se liší od školy až po školu. Druh programu a země, odkud je získána, může mít vliv na ceny. Studenti by se měli obrátit na přijímací kanceláře budoucích institucí, aby vytvořili realistické očekávání nákladů na program.

Po získání tohoto titulu se studenti často zabývají řadou kariérních příležitostí, které se mohou pohybovat od místních až po mezinárodní úroveň. Mnoho z nich si vybírá pozici v akademické oblasti jako výzkumný pracovník nebo univerzitní profesor. Jiní se stávají spisovateli, překladateli nebo dvojjazyčnými lexikografy. Někteří se rozhodnou pracovat ve vládě, marketingu, mediální nebo řečové a jazykové terapii. Mezi další možné pozice patří soudní lingvisté, novináři, knihovníci nebo logističtí důstojníci.

Existuje řada škol a pracovišť, z nichž lze získat tento postgraduální titul, a mnoho z nich nabízí pohodlné možnosti dálkového studia pro studenty, kteří potřebují větší flexibilitu ve svých plánech. Chcete-li najít nejlepší volbu pro vás, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.