Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 29 PhD Programy v Kulturologie 2023

29 PhD Programy v Kulturologie 2023

overview

Doktor filozofie, nebo PhD, je pokročilý stupeň, který vyžaduje roky studia, věnování a těžké práce vydělat. S jejich komplexními znalostmi a zvýšenou odborností jsou jednotlivci, kteří získají doktorské studium, často považováni za odborníky ve svém oboru.

Co je doktorské studium v ​​oblasti kulturních studií? Tento program poskytuje studentům hluboké vzdělání týkající se studia a analýzy celosvětových kultur. Dokončení doktorského studia v oblasti kulturních studií může vyžadovat učení o uměleckých a literárních tradicích kultury, stejně jako o vlivu obchodu, médií, nacionalismu, přistěhovalectví, vzdělání a rasy v identitě kultury. Možné témata kurzu mohou zahrnovat pohlaví a sexualitu, postupy v oblasti lidských práv, politickou krajinu, přistěhovalectví a etnickou příslušnost, militarizaci a konflikty a cestovní ruch. Doktorandi se často rozhodují zaměřit se na určitou oblast, jako jsou studie o lidských právech nebo feministické teorie.

Získání PhD v kulturních studiích umožňuje studentům soustředit své učení na konkrétní oblast, která je zajímá, což může být velmi obohacující. Pokračování v pokročilém vzdělávání může také pomoci absolventům najít kariéru, která dobře zaplatí a zvýší profesionální a osobní příležitosti.

Náklady na získání doktorského titulu se mohou u jednotlivých studentů lišit a mohou záviset na různých faktorech. Zájemci by měli hovořit přímo se svými potenciálními školami a požádat o aktuální informace týkající se školného a dalších možných poplatků.

Absolventi s doktorským studiem v oblasti kulturních studií mají k dispozici mnoho kariérních možností v oblasti vzdělávání, výzkumu, správy, poradenství, rozvoje politiky, sociálních služeb a neziskového sektoru. Studenti se mohou rozhodnout pracovat jako profesoři, vyučovat kulturní studia nebo soustředit své vyučování na určitou kulturu, jako je studium západní kultury nebo africká americká studia.Studenti se také mohou rozhodnout pracovat jako komunitní koordinátor, kulturní badatel, sociální advokát, ředitel a správce muzea nebo výkonný ředitel nevládní organizace.

Dokončení PhD v kulturních studiích může být celoživotním cílem, ale začíná jedním krokem. Chcete-li provést tento první krok, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

read_more

filters

  • PhD
  • Společenské vědy
  • Kulturologie
fields_of_study
  • Společenské vědy (29)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format