Keystone logo

3 PhD Programy v Společenské vědy Teritoriální studia Latinskoamerická studia 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Společenské vědy
  • Teritoriální studia
  • Latinskoamerická studia
Studijní obory
  • Společenské vědy (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Společenské vědy Teritoriální studia Latinskoamerická studia

PhD je non-lékařské doktorát, který je výsledkem nejméně šest let vyšších pedagogických věd. Má těžký zájem ve výzkumu a vrcholí v disertační práci, která dává studentům možnost provádět intenzivní výzkum na vlastní pěst. Tento stupeň umožňuje studentům zvládnout zvolené oblasti.

Co je PhD v latinskoamerických studií? Tento titul se zaměřuje na politice, společnosti a ekonomiky Latinské Ameriky. Absolventi dovolenou jako specialisté připraveni na výzkum a řešit problémy, kterým čelí v těchto jedinečných zemích. Studenti jsou vedeni k převodu jejich metodologické a teoretické znalosti v praktických řešení, a cestují do zemí Latinské Ameriky za rozsáhlou práci v terénu. Mnoho univerzit, které nabízejí tento stupeň má partnerství nebo jiné vztahy s výzkumnými institucemi v zemích studia.

Studenti, kteří touží po možnost, aby se rozdíl ve světě vyniknout v této oblasti.PhD v latinskoamerických studií připravuje absolventy jazykově a odborně krok do různých hospodářských krizí tyto země čelí, a přinést pozitivní změny.

Stupeň je za rozumnou cenu, v porovnání s ostatními doktoráty. Konkrétní školné a poplatky informací, je nejlepší se obrátit na školu nebo školy zájmu. Ceny se mohou značně lišit od jedné země do druhé.

Absolventi mají vzrušující a smysluplné uplatnění v ministerstvech a dalších veřejných institucí, jakož i charitativní a neziskové soukromé organizace s vazbami do Latinské Ameriky. Ty jsou potřebné pro učitelská místa, profesionální výzkum, vztahy s médii a jak diplomatické poradci. Ať už studenti chtějí dál žít ve svých domovských zemích, nebo přesunout do zahraničí, existuje nespočet možností na ně čekají, když získal titul PhD v latinskoamerických studií.

Každý, kdo chce, ať už další informace o školách, které nabízejí tento titul nebo má zájem ucházet se on-line můžete využít náš jednoduchý seznam programů a vést formulář. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.