Keystone logo

1 Poloviční úvazek PhD Programy v Společenské vědy Teritoriální studia Latinskoamerická studia v Spojené království pro 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Spojené království
  • Společenské vědy
  • Teritoriální studia
  • Latinskoamerická studia
  • Poloviční úvazek
Studijní obory
  • Společenské vědy (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular study format

Popular education type

Poloviční úvazek PhD Programy v Společenské vědy Teritoriální studia Latinskoamerická studia

Co jsou latinskoamerická studia?
Latinskoamerická studia pokrývají historii, společnosti, kultury a politika Latinské Ameriky.

Co mohu dělat s titulem v latinskoamerických studiích?
Studenti s titulem v latinskoamerických studiích mohou pracovat ve vzdělávání, vláda, podnikání, nebo výzkumné organizace, stejně jako neziskové subjekty nebo nevládní organizace.
Proč studovat americká studia Larin? Latinská Amerika je region s bohatou a složitou historií, pochopením historie různých zemí Latinské Ameriky můžeme lépe porozumět současnosti. Latinská Amerika je navíc region, který roste na významu jak politicky, tak ekonomicky, takže je důležité porozumět kulturám a společnostem této oblasti, aby se s nimi lépe zapojily. Studium latinskoamerických studií nám může pomoci rozvíjet empatii a porozumění pro lidi, kteří žijí v tomto regionu, důležité pro osobní růst a klíč pro rozvoj konstruktivních vztahů mezi Latinskou Amerikou a zbytkem světa.

Tituly latinskoamerických studií
Můžete studovat bakalářský a magisterský titul, stejně jako doktorát z latinskoamerických studií. Některé programy se zaměřují na konkrétní zemi nebo region, zatímco jiné nabízejí obecnější přehled o Latinské Americe. Programy obvykle zahrnují kurzy v historii, politice, sociologii, antropologii a literatuře. Mnoho programů také zahrnuje jazykové kurzy, které studentům umožňují ovládat španělštinu nebo portugalštinu.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Učení na částečný úvazek umožňuje získat titul nebo kvalifikaci, i když nemůže chodit do školy na plný úvazek. Člověk se může učit svým vlastním tempem, postupně shromažďuje kredity, které se započítávají do konečné kvalifikace.