Keystone logo

8 PhD Programy v Biologie Agronomie Lesnictví 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Biologie
  • Agronomie
  • Lesnictví
Studijní obory
  • Biologie (8)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Biologie Agronomie Lesnictví

PhD je také známý jako doktor filozofie, nebo doktorský titul. To však nemusí nutně znamenat, že filozofie byla obor. Studenti mohou získat titul PhD v prakticky na jakékoli téma. PhD je pokročilejší stupeň než bakalářského nebo magisterského studia. Je vyvrcholením mnoha let studia, a označuje nejvyšší úroveň akademického vzdělání. Většina Doktorandi musí absolvovat disertační práci, která ukazuje, že dělali jedinečných příspěvků k poli, obvykle prostřednictvím původního výzkumu.

Co je PhD v lesnictví? Tento typ stupně se uděluje studentovi, který se stal odborníkem v oblasti lesního hospodářství nebo ekologie lesa. Program může zahrnovat řadu pokročilých vědeckých kurzů se zvláštním důrazem na botaniky, biologie a ekologie. Předměty jako jsou lesní genetiky, šlechtění lesních dřevin a stromů fyziologii se mohou zaměřit na fyzické a genetické aspekty stromu.Ostatní kurzy, jako jsou ecoinformatics a lesních porostů, ochrana a péče o krajinu, a Lesnictví a ekologie lesa může prozkoumat konkurenční potřeby lesního hospodářství a ochrany životního prostředí.

Dokončení PhD vyžaduje odhodlání a tvrdá práce, a studenti, kteří dosáhnou tento rozdíl může vystupovat od svých vrstevníků z žádostí o zaměstnání, a v profesionální aréně. Vydělávat PhD v lesnictví může vést k novým pracovních vyhlídek a možnost podílet se na popředí oboru.

Studenti, kteří mají zájem o PhD v lesnictví, by měly kontaktovat potenciální univerzity přímo se dozvědět více o požadavcích programech nákladů a. Výuka se bude lišit v závislosti na instituci.

Mnoho studentů, kteří dosáhnou PhD rozhodnout zůstat v akademiků.Mohou se připojit vysoké školy a univerzity na plný úvazek profesorů a výzkumných pracovníků, podělí o své zkušenosti s postgraduální a vysokoškolských studentů, protože i nadále postupovat znalosti v oblasti. Ostatní absolventi mohou najít práci ve veřejných a soukromých lesnických firem jako poradci nebo vedoucí představitelé výzkumných týmů. Někteří absolventi se mohou připojit k vládním agenturám věnovaných řízení přírodních zdrojů.

Studenti, kteří jsou nadšení pro lesnictví najdete mnoho zajímavých doktorských programů, které vyhovují jejich zájmu. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.