Keystone logo

21 PhD Programy v Humanitní vědy Lingvistika 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Humanitní vědy
  • Lingvistika
Studijní obory
  • Humanitní vědy (21)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Humanitní vědy Lingvistika

Studie o sémantice, význam, historie, psychologické a sociologické důsledky a vědy o lidském jazyce. Doktorského studia, kteří studují Lingvistika mohou specializovat v teoretické lingvistiky, která se zabývá kognitivní, pragmatické, sémiotické, fonologické, gramatické, kvantitativní, lexikální a ortografické aspekty studie. Deskriptivní lingvistika se zaměřením na antropologických lingvistiky, srovnávací jazykovědy, historické lingvistiky a sociolingvistiky, je také vybavený specializací. Dále doktorandy 'výzkum může zabývat aplikované lingvistiky a experimentální, v oblasti počítačové lingvistiky, evoluční lingvistika, forenzní lingvistika, lingvistika internetových osvojování jazyka a rozvoje, neurolingvistika nebo psycholinguistics.

PhD programy v lingvistice obvykle trvá tři až pět let dokončit, takže studenti příležitost pracovat v jejich době doktorského výukou nebo pomoc profesory, výzkumu, psaní nebo provádění jiných klíčových úkolů v oddělení. Doktorského studia bude nutné navrhnout téma pro jejich výzkumu v konkrétní oblasti lingvistiky a pak napsat celovečerní disertační práci na téma. PhD výzkum může zahrnovat experimentování, primární a sekundární výzkum, textu nebo jiných metodik.

Máte-li zájem dozvědět se více o tom, jak byste mohli žádat o postavení PhD v oblasti lingvistiky, jednoduše přejděte dolů a přečtěte si více o příležitostech vystupoval uvedených níže. Můžete požádat o informace, které mají být zaslány přímo od institucí vyplněním snadný a rychlý webový formulář v jediné minutě.