Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 23 PhD Programy v Literatura 2023

23 PhD Programy v Literatura 2023

Přehled

Doktor filozofie nebo PhD, je postgraduální stupeň, který je nabízen v mnoha různých disciplínách, a to jak v oblasti humanitních věd, jakož i ve vědě. Studenti budou muset studovat intenzivně po dobu nejméně čtyři roky, stejně jako dokončení diplomové nebo disertační práce, s cílem úspěšně dokončit program.

Co je to PhD v literatuře? Doktorát v této disciplíně umožňuje větší hloubkové studie písemných prací, typicky kolem jakési specializace. Jedna se mohou specializovat v žánru, časové období, určitého literárního hnutí, země nebo zeměpisné oblasti, nebo kombinovat studium literatury s jinou disciplínou, jako je náboženství a jeho vztahu s literaturou. Je to míra, která může umožnit studentům široký rozsah studovat, co je skutečně zajímá.

PhD v literatuře nabízí mnohem víc než jen pochopení specifické oblasti psaní. Literatura je opravdu studium lidí a způsob, jakým vyjadřují myšlenky, které jsou pro ně důležité.Je to způsob chápání ostatní obecně a mohou zvýšit něčí schopnost interakce v rámci komunity.

Náklady na dosažení této úrovně bude záviset na tom, který program zvolit a kde na světě se instituce nachází. Výběru on-line studium může být dobrý způsob, jak snížit své náklady.

Jedním z hlavních věcí, které lidé dělají s tímto stupněm, samozřejmě, je učit. Ti, kteří mají sami psaní schopnost jej použít ke zvýšení své šance na přistání pracovních míst v žurnalistice, public relations, publikování a komunikace. V závislosti na zvolené specializaci, mohou existovat i možnosti v historických nebo kulturních společnostech. Consulting společnosti také někdy najmout absolventů doktorského studia.

Doktorát v literatuře lze otevřít více dveří, než jste si mysleli. Chcete-li se dozvědět více, hledejte pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • PhD
  • Humanitní vědy
  • Literatura
Studijní obory
  • Humanitní vědy (23)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát