Keystone logo

5 PhD Programy v Architektura Městské a regionální plánování 2024

Filtry

Filtry

 • PhD
 • Architektura
 • Městské a regionální plánování
Studijní obory
 • Architektura (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  PhD Programy v Architektura Městské a regionální plánování

  Doktorát je doktorský titul udělený univerzitou. Také známý jako doktor filozofie, to často vyžaduje přísné, pokročilé studium v ​​jediném tématu a pak vrcholí s disertací. Absolventi s doktorským studiem jsou ve svém oboru známí jako "lékaři".

  Co je to PhD v městském a regionálním plánování? Doktorát zaměřený na plánování měst a regionů pomáhá studentům rozvíjet schopnost porozumět využívání půdy, ochraně životního prostředí a veřejnému blahu, se zvláštním důrazem na vodu, ovzduší a práva přírodních zdrojů. Studenti mohou často volit z tříd, jako je návrhová analýza, urbanistické plánování a návrh měst. Mohou také najít kurzy, jako je vyjednávání, regionální růst a rozvoj venkova.

  Při práci na doktorském studiu v urbanistickém a regionálním plánování se studenti často rozvíjejí dovednosti, které jim pomáhají pokročit ve své kariéře. Ty mohou zahrnovat organizaci, plánování a správu. Mohou také rozšířit svou schopnost komunikovat, vyjednávat a zprostředkovávat.

  Veřejné i soukromé výdaje na vysokoškolské vzdělávání se často značně liší kvůli umístění, třídní specializaci a instruktorovi. Potenciální studenti proto mohou zvážit kontakt školy, které chtějí navštěvovat, a vyžádat si informace o nákladech spojených s získáním doktorského titulu v urbanistickém a regionálním plánování.

  Absolventi s doktorským studiem v oblasti městského a regionálního plánování obvykle vytvářejí strategie, jak využívat půdu a budovat komunity. Mohou se také rozhodnout, že se budou specializovat na historické uchování, protože vytvářejí plány na záchranu historických budov, pevností a majáků. Kariéra lze často nalézt jako konstruktéři dopravy, stavitelé staveb a správci pozemků. Absolventi, kteří se chtějí zaměřit na životní prostředí, mohou hledat zaměstnání jako environmentální manažeři, poradci v oblasti udržitelnosti a poradci pobřežního řízení. Vlády mohou také zaměstnat absolventy, kteří pomáhají navrhovat parky a rozvíjet plány na ochranu přírodních zdrojů.

  PhD programy v oblasti městského a regionálního plánování lze nalézt na univerzitách po celém světě. Chcete-li najít plán, který vyhovuje vašim potřebám, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.