Keystone logo

65 PhD Programy v Management Management 2024

Filtry

Filtry

  • PhD
  • Management
  • Management
Studijní obory
  • Management (65)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

PhD Programy v Management Management

Doktorát je obecně považován za nejvyšší úroveň akademického výkonu, který je možný ve většině oborů studia. Než se dokážete zapsat do programu PhD, musíte dokončit stupně nižšího stupně. Po absolvování školy však může být dosaženo vyššího platu s doktorem.

Co je doktorát ve vedení? Oblastem řízení je vše o dohled nad ostatními zaměstnanci, aby se zajistilo, že fungují efektivně. Studenti se učí vyjednávání, řešení konfliktů a komunikace za účelem efektivního řízení pracovní síly. Většina programů řízení pomůže studentům porozumět základním provozním praktickým praktikám, které zahrnují více než jen to, jak řídit ostatní.

Jedním z nejvýznamnějších výhod, které mají studenti, je dovednost, kterou rozvíjejí. Studenti řízení se učí vedení, rozhodování, znalosti z podnikání, strategie delegování, odborné komunikace a hodnocení. Absolventi mohou snadněji najít pozice, které jim osloví zvládnutí těchto dovedností.

Výuka a poplatky za získání titulu PhD v managementu závisí na mnoha faktorech. To je důvod, proč byste měli důkladně prozkoumat požadované pole před zápisem. Faktory ovlivňující náklady zahrnují školu, program, zemi a délku studia.

Existuje mnoho různých možností kariéry k dispozici pro osobu, která dokončila doktorské studium v ​​managementu. Absolventi tohoto programu mohou najít manažerské pozice v různých odděleních na všech různých úrovních. Tito mohou zahrnovat obchodního manažera, marketingového manažera a obchodní manažera. Lidé s manažerskými tituly a odbornými znalostmi mohou také získat pozice konzultantů nebo specialistů na plánování. Nakonec, mnoho absolventů manažerských programů má za cíl stát se generálním ředitelem. Abychom tuto pozici dokázali, dělají dobře, aby začali vzdělání v řízení.

Chcete-li začít, najděte nejlepší program pro správu vaší jedinečné situace. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.